11Ekim burç yorumları

11Ekim burç yorumları

11Ekim burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü duygusal konularda etki altında kalmadan kararlar almanız için uyarıyor sizleri. Yakın arkadaşlarınız mutlu ilişkinizden rahatsızlık duyup sizi yanlış yönlendirebilirler dikkatli davranın. İş hayatınızda ise bugün inatlaşmalar maddi zararlar yaşamanıza yol açabilir. 

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün hukuki bir davanızın beklediğinizden daha iyi neticeler getireceğini müjdelemekte. Maddi manevi ilahi adalet sizden yana ilerlemeye başlıyor. Şükredin sabretmekten değerlerinize sahip çıkmaktan hiç vazgeçmeyin. İş ve özel yaşamınızda ise güzellikler sizi karşılarken kaygılarınızdan uzaklaşmayı başarmalısınız.

İKİZLER BURCU

Gökyüzü bugün kardeş ve arkadaşlarınız yüzünden sinirlerinizin gerilebileceğine işaret etmekte. Sakin olmaya çalışsanız da laftan anlamaz hırslı kişiler karşısında  başarılı olamayabilirsiniz. İş hayatınızda ise bugün sürpriz gelişmeler sizi adım adım hayallerinize ulaştırabilir. Özel yaşamınızda ise anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü bugün çalışma arkadaşlarınızın hatalarından zarar görmemeniz için işinize hiç kimseyi karıştırmamanızın önemine dikkat çekmekte. Yorulacak olsanız da varsın olsun. Bugün yakınlarınız ile ilgili konularda ise sorunların çözüme kavuşması ile sevineceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yakın çevresinden kaynaklı sorunlar yaşanabilir bugün.

ASLAN BURCU

Gökyüzü güne pozitif gelişmeler ile başlayacağınızı müjdelemekte. İş ve eğitim hayatınızda bürokratik işleriniz istediğiniz gibi neticelenebilir beklediğinizden daha iyi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ailevi konularda ise sakin tutumunuz sayesinde tartışma ve sorunlar dan uzak kalmayı başaracaksınız. Özel yaşamınızda ise romantizm eş ya da sevgiliniz ile duygularınızı daha da derinden yaşamanıza katkıda bulanacak bugün. 

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün inat ve ısrarın sizi iş ve hukuki konularda zararlı çıkaracağına işaret etmekte. Bu anlamda yapılan ikaz ve uyarıları dikkate almalı hırsla hareket etmemelisiniz. Maddi konularda alacaklarınız ile ilgili gecikmeleri sorun etmeyin bir kaç gün içinde her şey yoluna girecektir. Özel yaşamınızda ise tek taraflı beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. 

TERAZİ BURCU

Bugün aile büyükleriniz ile ilgili sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Endişelenmeyin elinizden geleni yapın ve sabırlı olun. İş hayatınızda ise bugün birlikte çalıştığınız kişiler yüzünden gecikmeler yaşanabilir ve ekstra sorumluluklar almak zorunda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızı ifade ederken suçlayıcı bir tavır içinde olmamaya dikkat edin.  

AKREP BURCU

Bugün iş hayatınızda büyük değişikliklere yönelmemelisiniz. Beklediğinizi bulamayabilir maddi olarak zararlı çıkabilirsiniz. Hukuki konular ve resmi işleriniz ise bugün sorunsuz ilerleyecektir. Özel yaşamınızda ise keskin çıkışlar sizi haklı çıkarmayacağı gibi birlikte olduğunuz insanın sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Sakin olun ve anlamaya çalışın. 

YAY BURCU

Bugün sorumluluklarınızı maddi olarak yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Bu durum sizler için can sıkıcı olsa da üzülmeyin ve mücadele etmeye devam edin.  Unutmayın her zorlu mücadelenin sonu zaferdir. Bir kaç gün içinde yaşanacak olumlu gelişmeler sizleri rahatlatacak daha rahat hareket edebilme imkanına ulaşmanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yakınlarının sebep olduğu yanlış anlaşılmaların ortadan kalkması ile sevineceksiniz. 

OĞLAK BURCU

Bugün, iş yaptığınız kişiler ile ilişkilerinizde resmiyeti korumalı iş ve özel yaşamı birbirine karıştırmamalısınız. Karşı cinsle beklenmedik yakınlaşmalar iş ilişkilerinizin bozulmasına neden olabilir. Anlık duygular tutkuların yükselmesi  sizi pişman olacağınız şeyler yapmaya yöneltebilir dikkatli olun. Evli ve ilişkisi devam eden Oğlaklar, Bugün yakınlarınızın yapıcı yöndeki uyarılarını dikkate almalısınız. 

KOVA BURCU

Bugün iş hayatınızda sürpriz bir teklif alabilirsiniz. Aşırı şüpheci olmamalı kalbinizden geçtiği şekilde kararlar almalısınız. Maddi konularda aile bireyleri ile tartışmaktan kaçınmalı herkesin elinden geleni yaptığı halde yapılanı görmezden gelmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise bugün duygusal yakınlaşmalar kalıcı beraberliklerin başlangıcı olabilir bekar olanlar için. 

BALIK BURCU

Bugün kalbinizden geçen dilekleriniz gerçekleşebilir iş hayatınızda uzun zamandır iş arıyorsanız bugün güzel haber alabilir yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim hayatınızda beklentilerinizin gerçekleşmesi ile büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli ve ilişkisi devam eden Balıklar başkalarının sebep olacağı olaylar yüzünden kıskançlıklara bağlı tartışmalar yaşanabilir dikkatli olun. Neyin ne olduğunu anlamadan tepki vermeyin.  

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.