12 Ekim 2018 burç yorumları

12 Ekim 2018 burç yorumları

12 Ekim 2018 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Bugün iş hayatınızda kasıtlı engeller ile karşılaşacağınız enerjiler söz konusu olası. Gözünüzü dört açın ve sezgilerinizin bugün sizi yanıltmayacağını bilerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise sorunlarınızı birlikte olduğunuz kişinin anlayışlı yaklaşımı ve samimiyeti sayesinde çözüme kavuşturabilirsiniz. 

BOĞA BURCU

Bugün maddi olanaklarınızın genişleyeceği imkanlar ile karşı karşıyasınız. İyi değerlendirin ve kendinize güvenin. İş hayatınızda büyüme ve bilinilirliğinizin arttığı bir dönemdesiniz. Göz önünde olmak sizleri korkutmamalı. Özel yaşamınızda ise geçmişin olumsuz izlerini zihninizden silmek için mücadele etmeniz gerekli.

İKİZLER BURCU

Bugün maddi konularda alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilir haksız muameleler görebilirsiniz. Bu durum karşısında tartışmak yerine hukuki hakkınızı aramanız çok daha doğru olacaktır. İş ilişkilerinizde ise bugün her şeyi ağırdan alan kişilere karşı sessiz kalmamalısınız. Özel yaşamınızda ise ya hep ya hiç diyerek birlikte olduğunuz kişiyi bir tercih yapmak zorunda bırakmamalısınız. 

YENGEÇ BURCU

Bugün işiniz ile ilgili konularda beklentilerinizin karşılığını alacağınız enerjiler söz konusu. Yarım kalan işleriniz tamamlanabilir finansal olarak kaygılandığınız bir sorununuzun çözüme kavuşması ile sevinebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal yakınlaşmalar eş ya da sevgiliniz ile ilgili ön yargılarınızdan kurtulup doğruları görmenizi sağlayacaktır. 

ASLAN BURCU

Bugün maddi konularda yaşanacak gelişmeler sizleri sevindirebilir. Baskı altında hissetmekten özgürleşebilirsiniz. Bürokratik sorunlarınız da bugün çözüme kavuşuyor oynanan oyunlar entrikalar bugün itibari ile sona eriyor ve başarınızı gölgeleyen her şeyden uzaklaşıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise duygularınız böylesi yoğunken ifade etmeli aşkı yüceltmelisiniz.  

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün hukuki konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Atlayacağınız şeyler zor durumda kalmanıza yol açabilir. Bugün iş değişikliği ya da yeni bir atılımla ilgili konularda gecikmeler söz konusu olabilir. Üstüne gidin kararlı davranın ve çözümsüzlüklere karşı direnin bugün. Özel yaşamınızda ise kıskançlık duygunuz ilişkinize zarar verebilir. 

TERAZİ BURCU

Bugün yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile ilgili konularda para alış verişlerinde hayır demeyi bilmelisiniz. Aksi takdirde zarar eder zor durumda kalabilirsiniz. İş hayatınızda ise ümidinizi yitirdiğiniz bir konu ile ilgili yaşanacak pozitif gelişmeler ile sevineceksiniz. Özel yaşamınızda ise aşkınızın karşılık bulacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız. 

AKREP BURCU

Bugün maddi konularda risklerden uzak durun. Resmi belgeleri okumadan imza atmayın. Başınız ağrıyabilir oyuna gelebilirsiniz dikkat edin. Ailevi konularda ise günlerdir yaşanan huzursuzluklar sona eriyor ve rahatlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ki baskılarda az da olsa azalacak ve kendinizi daha huzurlu hissedebileceksiniz. 

YAY BURCU

Bugün yakınlarınızla tartışmalar dan uzak durun. İş hayatınızda dikkatsizlikler yaşayabilir güne adapte olamamanın maddi manevi zararları ile karşılaşabilirsiniz. İş ilişkisi içinde olduğunuz kişiler ile ailevi sorunlarınızı paylaşmamalısınız. Özel yaşamınızda ise huzur istiyorsanız huzur vermeniz gerektiğini kabullenmelisiniz. 

OĞLAK BURCU

Bugün, Kıskançlık duygunuz iş hayatınızda da özel yaşamınızda da büyük sorunlara yol açabilir. Kendinizi de sizi sevenleri de zor durumda bırakmak istemiyorsanız bu duygunun sizi yanlışlara sürüklemesine izin vermeme iradesini ortaya koyabilmelisiniz.  

KOVA BURCU

Bugün önemli görüşmeler beklediğiniz gibi geçebilir. Uzun süredir arzu ettiğiniz işinizi bu sayede hayata geçirebilirsiniz. Bu durumu çok güvendiğiniz kişiler dışında kimse ile paylaşmayın bugün  herkes iyi niyetli olmayabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize kırgınlığınızı da kızgınlığınızı da uygun bir dille ifade edebilirsiniz bugün.

BALIK BURCU

Bugün iş verenseniz çalışanlarınız ile çalışansanız yöneticileriniz ile ortak noktalarda buluşmakta zorlanabilir haksız eleştiriler ile sinirlenebilirsiniz. Dikkat edin sinir size yanlış kararlar aldırmasın ne olursa olsun sakinliğinizi koruyun ve işinizi riske atacak her karardan uzak durun. Özel yaşamınızda ise eş ya  da sevgilinizden gelecek duygu dolu yaklaşımlar günün stresinden uzaklaştıracaktır sizleri.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.