‘40 Fikir Bi Fayda’ Tanıtım Kataloğu yayınlandı

‘40 Fikir Bi Fayda’ Tanıtım Kataloğu yayınlandı

​​​​​​​A’dan Z’ye her sektörden profesyonel iş insanının katılımıyla kurulan ‘40 Fikir Bi Fayda’’nın Tanıtım Katalogu yayınlandı. 

A+A-

A’dan Z’ye her sektörden profesyonel iş insanının katılımıyla kurulan ‘40 Fikir Bi Fayda’’nın Tanıtım Katalogu yayınlandı. 96 sayfalık dopdolu içeriğiyle çıkan katalog, insana ve işe dair her konu üyelerin kendi iş alanlarına dair tanıtım yazılarından oluşuyor.

 

Türkiye’nin ekonomisine katkı sunan tüm sektörlerden 43 iş insanının yazısıyla çıkan katalogun oluşturulma amacından bahseden Oğuzhan Türe, şunları kaydetti; “İletişimin kuvvetlenmesi adına başlattığımız bu çalışma, başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin her yerinde yaşayan iş insanlarının arasında bir köprü vazifesi görecek ve çevremizdeki iş insanlarının birbirlerini takip etmesine imkân sağlayacaktır.”

 

‘40 Fikir Bi Fayda’’’nın kendini anlatabilmek adına hazırlanan katalogun önemine vurgu yapan Türe, “Sizlere anlatmanın heyecanını yaşadığımız bu katalog ile her biri farklı sektörden olan iş insanları kendilerini anlatabileceklerdir. Böylece sizlerle aramızdaki iletişimi kuvvetlendirirken, bizler paylaşmanın mutluluğunu yaşayacağız” diye konuştu.

 

Gazetemizin matbaası, Büyük Anadolu Medya Grup Ltd. Şti. tarafından basımı gerçekleştirilen ‘40 Fikir Bi Fayda’ katalogu başta katalogda yer alan firmalar olmak üzere Ankara’nın ekonomisinde önemli rol oynayan kurum ve kuruluşlara dağıltılmaya başlandı.

 

Katalogun yılda bir defa yayınlanması öngörülüyor.

 

ekran-resmi-2019-05-29-13.57.24.png

 

‘40 FİKİR Bİ FAYDA’ TANITIM KATALOGUNDAN KISA KISA

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.06.24.pngKırk Fikirliler birbirlerini desteklemeye çok yatkın
 

ESR Grup Sigorta Şirketi Genel Müdürü Eser MEMİŞ, “40 Fikir, gerek maddi gerek manevi anlamda her geçen gün büyüyen ve bünyesinde birçok farklı sektörden profesyonel katılımcıları barındıran bir oluşum. Ortak paydamız, tamamen gönüllülük esasına dayalı olması. Bizleri birbirimize bağlayan bir nevi köprü görevi gören bir yapıdır.”

 

 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.20.01.png

İnsanlar sadece ilgilerini çeken şeyleri okuyor

 

Jargon Reklam Ajansı Başkanı Yusuf Demirtaş, “ “Üstat bir türküsünde şöyle diyor: ‘Kaybettim aklımı, fikrim dolaştı.’

 

İşte bu dolaşan fikirler birbirine temas edince ortaya çok daha büyük enerji çıkıyor.”
 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.21.34.pngFirmamız 6000 m2’lik modern bir tesiste hizmet veriyor

 

Kiliçaslan Basim, Ambalaj A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Kılıçaslan, “Kılıçaslan Mabaacılık Hizmetleri, 1962 yılından bu yana sektöründe vermiş olduğu hizmetler ile siz değerli müşterilermizin taktirini kazanmıştır. Ankara’da sayılı matbaalardan birisidir. Sizde bizimle çalışarak çağın ulaştığı noktada fiyatlarda iddialı, teknolojide önder, süratte ileri, kalitede tartışılmazı yaşayın.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.22.37.pngBiz değer katmak için çalışıyoruz

 

BİZ Denetim & Danışmanlık Hizmetleri Mali Müşavir İbrahim Topuz, “‘40 Fikir Bi Fayda’, ismi ile müsemma oldu ve olmaya da devam ediyor. Bu uyumlu birliktelik, her biri kendi sektöründe, mesleğinde başarılı insan kaynağı, genç, birikimli ve kaliteli bir üye skalası ile gelecekte, hem ülkemiz hem de 40 Fikir Platformu üyelerine değer katacak, fayda üretecek dinamik bir yapıdır diye düşünüyorum.”

 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.23.32.pngTürkiye’nin Yerel Gazetesiyiz

 

Büyük Anadolu Medya Grup Ltd. Şti. Kurucu Sahibi Ali Çetin, “40 Fikir Bi Fayda” hakkında görüşlerini dile getiren Gazeteci-Yazar Ali Çetin, “Şu ana kadar sivil toplum kuruluşlarımızda görmediğim ikinci ve üçüncü nesil genç simaları gördüm,  tanıştım. Kırşehir’imiz ve ülkemiz adına ümitvar oldum. Genç nesil çok düzgün ve işinin ehli insanlardan oluşuyor. Büyük çoğunluğu ikinci nesilden meydana gelen “40 Fikir Bi Fayda” ailesine mensup olmaktan çok mutlu oldum.” dedi.

 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.26.48.pngKırşehirli olmanın bana getirdiği faydalar ile zorlukların üstesinden gelmeyi başardım

Aslan Hukuk Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Sevilay Aslan Dirliktutan, “Avukatlık mesleğine ilk adım attığım yıllarda zorlanmama rağmen bu mesleği sevdiğimden dolayı ve Kırşehirli olmanın bana getirdiği faydalar ile zorlukların üstesinden gelmeyi başarmıştım.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.26.59.pngAnkara’da kalitesi ve hizmeti ile sektörde kendini kanıtlamış bir kurum haline geldik

 

Ardıçlar Isuzu Yetkili Servisi ve Ardıçlar Özel Öğrenci Yurtları Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ardıç,  “Kesişen yollarımız daima açık olsun.
 

Hoş sohbetler ve 40 Fikir ile geçirilecek zamanlar bol fayda sağlasın diliyorum…”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.29.53.pngAnkara’da 8 noktada akaryakıt, madeni yağ, sigorta, taşıt tanıma, gıda (big bang burger) sektörlerinde hizmet veriyoruz

 

Aslanlar Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Aslan, “Şirketimiz, 1988 yılından bu yana, akaryakıt istasyonları, madeni yağ, sigorta, taşıt tanıma, gıda (big bang burger) sektörlerinde hizmet vermektedir.”

 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.27.23.pngMetal sanayiinde; kumlama - boya - metal hekimi olarak faaliyetimizi sürdürüyoruz

 

Akmetal Boya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Mehmet AKYÜREK, “Sırasıyla; 1989’da ASİAD, 1990’da AHİD, 1991’de OSİAD, 2004’de İÇASİFED, 2004’te TÜRKONFED, Kırşehirliler Vakfı, Satranç Vakfı, AOSB ve bunlara ek olarak 3 dönem ASO Meclis Üyeliği görevinde bulundum ve 2007 yılında Kırşehir milletvekili adayı idim”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.31.44.pngGeleceği kodluyoruz

 

Robotown  Robotik Kodlama Atölyesi Kurucu Müdür Barbaros Sarıkaya, “4-17 yaş arası çocuk ve gençlerimize önce algoritma mantığını, sonra robotları nasıl tasarlayacaklarını ve kodlayacaklarını öğretiyoruz.

 

Bu şekilde onların teknoloji çağına hazırlanmalarına destek oluyoruz.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.31.57.pngFirmalara patlamadan korunma ve SEVESO dokümanları hazırlıyoruz

 

A Sınıfı İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanı, Danışman Mehmet Seyfelioğlu, “Öncelikle temizlik kimyasalları olmak üzere kimya sektöründe iş yapan firmalara satış, pazarlama ve üretim konularında danışmanlık hizmeti vermekteyim. Bunun yanında A sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak patlamadan korunma ve SEVESO dokümanları hazırlıyorum.”
 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.32.13.pngDünya’da ulaşılabilecek her noktaya taşıma, lojistik ve tedarik hizmetleri veriyoruz

 

Erdal İlhan Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Gamze İlhan, “Hizmetlerimiz: Karayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı (Komple-Parsiyel, Konteyner-Dökme Yük Taşımacılığı ve Komple Gemi Kiralama Hizmetleri), Havayolu Taşımacılığı (Yurt içi ve Uluslararası), Intermodal Taşımacılık, Özel Ekipmanlı Taşımacılık, Gümrük İşlemleri, Depolama-Tedarik Zinciri Yönetimi hizmetleri şeklinde sıralanabilir.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.32.33.pngDaha da büyüyeceğimize çok daha güzel keyifli günlerimiz olacağına inanıyorum

 

Wyndham Ankara Oteli Satış&Pazarlama Direktörü Sema Satılmış, “Ankara’nın iş, siyaset ve alışveriş merkezi olan Söğütözü’nde, Ankara iş dünyasının buluşma noktasıyız. Bizim gibi işini tutku ile yapanların neye ihtiyaçları olduğunu biliyor ve bu hizmetleri ücretsiz sunuyoruz. Tüm odalarımızda IPOD yuvası ve 300 ilmekli %100 pamuklu kumaştan özel üretilmiş tekstil ürünleri ile yeni bir otel deneyimi yaşatıyoruz.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.36.55.pngMadencilik, gıda, nakliye ve Badem Pınarı su dolum tesisi ile hizmet vermekteyiz

 

Noche Madencilik A.Ş. Koordinatör Kaan Badem, “Bademler Şirketler Grubu olarak madencilik, gıda ve nakliye üzerine faaliyet gösteren  şirketlerimiz mevcuttur. Bünyemizde mermer  fabrikası, mermer ocağı, taş ve mıcır ocağı, nakliye grubu, Badem Pınarı Su dolum tesisi ve Ankara dağıtım merkezi bulunmaktadır.”

 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.37.07.pngMühendislik ve inşaat alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz

 

MHC Mühendislik İnşaat Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Haşim Ceran, “Firmamız; kamu kurum ve kuruluşlarına, yatırımcı firmalara ve mimarlık bürolarına, her ölçekteki altyapı ve üstyapı projelerinde mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Başlıca faaliyet alanlarımız; proje yönetimi ve müşavirlik, kamu ihale danışmanlığı, yatırım danışmanlığı ve maliyet danışmanlığı olarak sıralanabilir.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.37.17.pngGıda, eğitim, sağlık, tarım alanlarında çeşitli yatırımlarımız var

 

Final Okulları / Oran Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Adem Aslan, “Aile olarak ticaret ile uğraşmaktayız. Final Okulları Oran Kampüsü, Çankaya Final Anaokulu ve Kırşehir Kocatepe Kahve Evi başta olmak üzere; gıda, eğitim, sağlık, tarım alanlarında çeşitli yatırımlarımız bulunmakta.”

 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.37.32.pngİşinizi birlikte büyütelim

 

Aksiyon İş Koçluğu Firma Sahibi Barış Hazer, “ActionCOACH olarak; dünyanın 80 ülkesinde aktif olarak faaliyetlerine devam eden ve 2.000’in üzerinde iş koçu ile dünya genelinde firmaların büyümelerine yön veren Amerika merkezli uluslararası bir firmayız. 3 yıldır da bu organizasyonun Ankara ortağı olarak çalışmalarımıza devam ediyor ve “işbaşı eğitim yolu ile dünya refahının artırılması” vizyonumuzu Ankara’mızda hayata geçiriyoruz.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.42.06.pngTüp bebek, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak hizmet veriyorum

 

Tüp Bebek - Doğum - Kadın Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Uğur Hamurcu, “Bütün özel hastane ve tüp bebek merkezleri ile anlaşmam vardır. Aynı zamanda tıp alanındaki mesleki birçok dernek, vakıf ve birlikte üyelik ve idarecilik yapmaktayım. Verdiğim hizmet tamamen özel olup tüp bebek doğum takibi, kanser ameliyatları ve jinekolojik hastalara yardımcı oluyorum.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.42.20.pngSürekli yenilenen, güvenilir, tecrübeli, çağdaş ve teknolojik ekibimizle hizmetinizdeyiz

 

Tim Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Yönetim Kurulu Başkanı Merve Özer Cengiz, “TİM Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, ilk yardım eğitim merkezi, mobil sağlık tarama araçları, basit hizmet laboratuvarı, iş hukuk danışmanlığı, mühendislik hizmetlerini kusursuzca, en uygun şekilde sunmaktadır. Kısa sürede iş aşkımız ve inancımız ile birlikte büyük işler başardık.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.42.29.pngÇim ve bitki gübrelerinde çözüm ortağınız olarak faaliyetlerimizi 25 yıllık tecrübe ile sürdürmekteyiz

 

MOBİL İnş. İth. İhr. Tur. Tic. Ltd. Şti Şirket Müdürü Can Özügür, “Firmamızın ana faaliyet konusu; peyzaj alanlarına kullanılan (çim, çiçek, ağaç, çalı vb.) FERUNA ve SECOFE marka bitki besin maddelerinin ithalatı ve üretimidir. Ürün yelpazemizde; yavaş yarayışlı kaplamalı granül gübreler, sıvı gübreler, toz gübreler, organomineral ve kimyevi gübreler yer almaktadır.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.42.40.pngEndüstriyel borulama, ekipman montajı, petrol boru hatları, mekanik, enerji ve inşaat taahhütleri yapıyoruz

 

Fener Endüstri A.Ş. / Fenermekanik Elk.İnş.Ltd.Şti. Genel Müdür Necati Ekiz, “Chicago Pneumatic, Rotork, Alfa Laval gibi markaların satış, servis ve kiralamasında çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Ayrıca inşaat taahhütleri konusunda Cekiz İnşaat, yurt dışı taahhüt faaliyetleri için FenerGlobal, turizm-konaklama sektöründe Cenova Turizm ve bilişim sektöründe Labor Bilişim olarak Fenermekanik Grup Şirketleri faaliyetlerini sürdürüyor.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.46.27.pngTÜBİTAK ve Avrupa Birliği destekli ulusal ve uluslararası birçok proje yürütmekteyiz

 

ARGEDOR Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. AR&GE Direktörü – CEO Güven Fidan, “ARGEDOR, şirketlere ve son kullanıcılara yenilikçi bilgiyi işleme çözümleriyle dünya çapında mevcut olan bilgiye erişme, işleme, araştırma ve uyarlama konusunda yardımcı olmaktadır. Teknolojik gelişmelere paralel ulusal ve uluslararası projeler yürütür ve başarı odaklı Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştirir.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.46.41.pngKentsel donatı elemanları, kompost makinası ve sıfır atık projeleri imalat ve uygulamaları gerçekleştiriyoruz

 

Park Gen Tasarım Genel Müdür Eray Ayan, “PARKGEN Tasarım, kent mobilyaları, çocuk oyun grupları, dış mekan kondisyon aletleri, gazebo, pergole, bank, çöp kovaları gibi kent mobilyaları ile darbe emici dekoratif zemin kaplamaları başta olmak üzere şehirciliğe ait proje ve tasarımdan başlayıp ürüne dönen süreçlerin tamamını 20 yıldır kendi bünyesinde çözen tecrübe ve birikime sahip bir kuruluştur.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.46.52.pngÜrün çeşitliliği ve kalite anlayışını ilke edinerek dünya pazarında lider firma olma yolunda ilerlemekteyiz

 

Scturbo Fİltre & Macart desıgno Yönetim Kurulu Üyesi Recep Coşkun, “Fabrikamız tesisinde SCTURBO FILTER markasıyla yağ filtresi, yakıt filtresi, hava filtresi, hidrolik filtresi, su filtresi, klima ve havalandırma filtreleri, deniz ve hava taşıtları yakıt ve yakıt aktarma filtreleri, endüstriyel tip yağ, yakıt ve hava filtreleri ve seperatör filtreleri üretmektedir.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.47.10.pngDemir çelik ve yüzey işlemede teknik ve teknolojik açıdan da güncel ve yeni kalmaya gayret ediyoruz

 

EAG Demir San. A.Ş. ve Giz Kumlama San.A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

Özlem Bayraktar Küce, “Sanayinin ve medeniyetin sembolü olan demir çeliği; tüm üretim hatlarına yalnızca hammadde olarak değil, Otomatik kumlama - boyama makinelerimiz, teknolojik son kat boya ve yüzey kaplama ünitelerimiz, ve günbegün gelişen makine parkımız ile yarı mamul olarak sunarak katma değer yaratıyoruz.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.51.11.pngEnerji santralleri, çimento fabrikaları, maden tesisleri, çelik yapı yatırımlarında istihdama katkı sağlıyoruz
 

Anmak Mühendislik Genel Müdür Bülent Doğan, “Enerji santralleri çimento fabrikaları, maden tesisleri (altın, kömür, gümüş başta olmak üzere), petrol sahaları, köprüler, genel çelik yapı yatırımlarında imalat, kurulum ve devreye alma çalışmaları ile yurt dışı mühendislik firmalarının Türkiye’deki üreticisi olarak ihracat işlerinde ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlıyoruz.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.51.23.pngAkıllı Haritalar ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Teknolojilerinde Türkiye’de 1 numarayız!

 

Başarsoft A.Ş. - Navigasyon ve Akıllı Harita Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı

Ahmet Dabanlı, “Başarsoft 1997 yılından bu yana Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Altyapı çözümleri üretmektedir. Ayrıca 2007 yılından bu yana Google başta olmak üzere IGO ve Yandex gibi harita servisleri için Türkiye verisi sağlayıcısıdır.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.51.48.pngÖzel antrenman programlarıyla, daha sağlıklı ve fit bir yaşam için hizmet veriyoruz

 

N-Core Training Studio Spor Salonu Kurucu Sahibi İzzet Doğan, “N Core Training Studio alanında tamamen profesyonel hocalarla size özel hazırlanmış antrenman programlarıyla, daha sağlıklı ve fit bir yaşam için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

 

 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.52.05.pngHibe ve teşvik danışmanlığı konularında hizmet veriyoruz

 

İmpuls Mühendislik ve Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Özel, “8 yıl içinde çoğunluğu özel sektörde faaliyet gösteren 100’ün üzerinde firmaya toplamda 60 milyon TL üzeri hibe kullanmalarına aracılık ettim. 2018 yılı itibari ile kurucusu olduğum İmpuls Mühendislik ve Danışmanlık Şirketi’nde faaliyet gösteriyorum.”

 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.52.16.pngMobilya metalinde ve masa ayağında 3D tasarım ve imalat yaparak metale hayat veriyoruz

 

HUKA Metal Mobİlya San. ve Tİc. Ltd. ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı Umut Koç, “HUKA Metal firmasını kurarak Avrupa’ya açıldık. Masa ayağı konusunda, müşterilerimize 3D çizim ve imalat konusunda hizmet vermekteyiz. Şu an Avrupa’da 5 ülkeye mobilya metal masa ayağı ihracatı yapmaktayız ve müşteri ağını giderek genişletmekteyiz.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.52.31.pngDijital dönüşüme hazır mısınız?

 

Cogen Yazılım Reklam Bilgi Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kurucu Ortak

Habibe Cogen, “Ülkemizin dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olma yolundaki 2023 hedeflerini yakalama noktasında, sanayiden tarıma, sağlıktan turizme tüm sektörlerin, başta kobilerimizin, bilişim ve teknoloji devrimiyle dijitalleşmesini sağlayarak, katma değeri ve rekabet gücü yüksek bir yapıya kavuşturulması için Cogen Yazılım ekibi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.56.36.pngEn keyifli tatiller için Cenova Turizm hizmetinizde

 

Cenova Turizm Organizasyon A.Ş. Genel Müdürü Doğan Durmuş, “Nereye gitmek isterseniz isteyin, Cenova Turizm hep yanınızda. Siz sadece yapmak istediğinizi bize söyleyin; en az aktarma ve uygun fiyatlı uçak biletinizi ayarlayalım. Gittiğiniz yerde tercihinize göre lüks ya da ekonomik aracınızı, otelinizi hatta yapmak isteyeceğiniz tüm etkinlik rehberini sizin için hazır edelim.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.56.50.pngPatlayıcı maddeler - mühendislik ve danışmanlık ile orkestra, ışık ve ses düzeni hizmetleri veriyoruz

 

Pusula Patlayıcı Maddeler Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Yük. Maden Müh Ömer Akyürek - Klarnet İcracısı Emir Akyürek, “Patlayıcı madde tüketicilerinin pusulası olmaya devam ediyoruz. İş ortaklarımız ile kesiştiğimiz nokta ‘Kaliteli ürün, rekabetçi fiyat, doğru zamanlama, maksimum iş verimi ve iş güvenliği’dir.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.57.00.pngKadınlar güçlenirse Türkiye büyür

 

Eczane Vatan - Ecz. 27. Dönem Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, “40 Fikir genç dimağlardan oluşuyor. Heyecanlılar ve bir iş kültürüne sahipler. Bu fırsatı değerlendirdiğimizde çok şey değişecektir. Bu platformda önemli fikirlerin ortaya atılması, olgunlaştırılması ve hayata geçirilmesi ile sadece Kırşehir’in değil Türkiye’nin kaderi değişecektir. Ancak 40 Fikir’den asıl beklentim kadınların ekonomiye olan katkıları noktasında olacaktır.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.57.12-001.pngAnkara, İstanbul, Antalya, Bursa ve Eskişehir illerinde yeminli müşavirlik hizmeti veriyorum

 

Yeminli Mali Müşavir Abdullah Tolu, “Firmalarımıza; tam tasdik, denetim, bağımsız denetim, iç denetim, vergi uyuşmazlıkları danışmanlığı, uzlaşma ve vergi ve finans danışmanlığı, birleşme, bölünme ve tür değiştirmeye ilişkin danışmanlık hizmetleri veriyoruz.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.57.34.pngAnkara’dan dünyaya atılan adımlar ama bu kez protezlerle

 

Ortotek Protez - Ortez Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Düger, “1993 yılından beri Ankara’da eksternal protez parçaları üretimi yapan bir firmanın sahibiyim. Ürettiğimiz parçaları ülke içinde 300 bayiimize satarken, 55 ülkeye de ihracat yapıyoruz.”


 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.57.46.pngYenilikçi ve mücadeleci ruhumuzla mühendislik konusunda fark yaratmaya hazırız
 

Tekiz Harita İmar Müh. Proje İnş. Ltd Şti. Şirket Müdürü Tolga Ekiz, “Her türlü saha ölçümü ve etüt projelendirmeleri, kamulaştırma haritaları, imar uygulamaları, halihazır harita yapımı  konusunda; kamu kuruluşlarına, özel firmalara ve şahıslara hizmet veriyoruz.”

 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.57.55.pngSiz hizmetin en iyisine layıksınız

 

Cantekin Petrol Ürün. San. Tur. Ve Dış Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı A. Cem Cantekin, “2008, 2012, 2013 yıllarında Shell Gold Retailer (Altın Bayii) ödüllerini kazandım ve dünya çapında ilk 400 bayii arasına girdim. 2013 yılında başarılı bir liderlik sergiledim, Shell Türkiye ikinciliğini kazandım.”

 

 

ekran-resmi-2019-05-29-14.58.07.pngHepimiz bir ucundan tuttuk! Türkiye için çalışıyoruz...

 

Panelsan Çatı Cephe Sistemleri A.Ş Satış Müdürü Cüneyt Boydaş, “Bu ülkenin bir evladı olarak memleketim için en iyi olanı yapmaya çalıştım ve bunun önceliğinin yaptığın işi iyi ve doğru yapmak olduğunu düşündüm. Belki de bu yüzden gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’de ilklere imzasını atan, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı hizmet anlayışı ile toplumsal sorumluluk bilincini ve sahip olduğu değerleri koruyan bir şirkette, Panelsan’da kariyerime devam ediyorum. Kırk Fikir Bi Fayda ile tanıştığımda daha iyi anladım ki hemşerilerimin tamamı bu bilinç ile hareket etmiş çalıştıkları sektörlerde belirleyici yerlere gelmişler. Yani hepimiz bir ucundan tutmuş, Türkiye için çalışıyoruz.”

 

ekran-resmi-2019-05-29-15.06.06.png40 Fikir Bi Fayda, ticari alanda tecrübe paylaşımı ve güç birlikteliğinin bir sembolü

 

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı 27. Dönem Ankara Milletvekili

Hacı Turan, “40 Fikir’in kuruluş amacının dışına çıkmadan her geçen gün artan katılımcıları ile büyük işler başaracağından şüphem yoktur.”

 

 

 

ekran-resmi-2019-05-29-15.06.22.png40 Fikir’in çalışmalarını daha da yaygınlaştırmasını ve daha geniş kitleleri etkilemesini umut ediyorum

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı, 27. Dönem Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, “40 Fikir oluşumu içinde müthiş bir potansiyel barındırıyor, doğru değerlendirildiğinde ülkemizi ileriye taşıyacak bu çalışmanın Kırşehir başta olmak üzere tüm illere de örnek teşkil edeceğine yürekten inanıyorum.”

ekran-resmi-2019-05-29-13.58.48.png

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.