Köse: Zeki Soyalp’ın her zaman yanındayız

Köse: Zeki Soyalp’ın her zaman yanındayız

AK Parti’den Mamak Belediyesi Meclis Üyesi aday adaylığını açıklayan Zeki Soyalp, “AK Parti’yi Mamak’ta daha üst seviyelere çıkarmak için gece gündüz çalışacağını ve hizmet için aday olduğunu ifade” etti.

A+A-

AK Parti’den Mamak Belediyesi Meclis Üyesi aday adaylığını açıklayan Zeki Soyalp, “AK Parti’yi Mamak’ta daha üst seviyelere çıkarmak için gece gündüz çalışacağını ve hizmet için aday olduğunu ifade” etti.

AK Parti, Mamak’ta 31 Mart yerel seçimlerine gece gündüz demeden hazırlanıyor. AK Parti Mamak Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Zeki Soyalp, düzenlenen aday tanıtım toplantısında hizmete talip olduğunu kamuoyuna açıkladı. Yoğun katılımın olduğu toplantıda; AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, AK Parti Mamak Belediyesi Meclis Üyesi A. Adayı Zeki Soyalp, AK Parti Mamak İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Şahiner, Mamak AK Parti Kadın Kolları Üyeleri, Mamak AK Parti İlçe Başkanlığı Üyeleri, STK Başkanları ve Mahalle Muhtarları ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu.

zeki-soyalp-zeki-soyalp.jpg

ZEKİ SOYALP TANITILDI

Aday tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti Mamak Belediyesi Meclis Üyesi A. Adayı Zeki Soyalp, “AK Parti’yi Mamak’ta daha üst seviyelere çıkarmak için gece gündüz çalışacağını ve hizmet için aday olduğunu ifade” etti. Zeki Soyalp, aday tanıtım toplantısına yoğun ilgi gösteren partililere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

KÖSE: MAALESEF MİLLETİN ADAMLARIYLA UĞRAŞIYORLAR

31 Mart seçimlerinin sadece yerel bir seçim olarak görülmemesine dikkat çeken AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, “seçimlerin memleket meselesi” olduğunu belirterek çarpıcı açıklamalar yaptı. Köse, “Hep birlikte yüzyıllardır bu toprakları canımızla, kanımızla savunarak bugünlere getirdik. Türkiye son yıllarda zor zamanlar yaşadı. 1950 serbest seçimleri de zor yıllardı. O zaman da Milletin Adamı Adnan Menderes “Yeter Söz Milletin” demişti. Seçimlerden yüzde 58 oy aldı. 10 yıl sonra darbe ile yönetimden indirildi. Bu topraklarda siyaset yapmanın o dönemlerden beri bir bedeli var. Adnan Menderes bu bedeli canıyla ödedi. Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘kefenle çıktık biz yola’ demesinin anlamı budur. Ayağımız bir sendelese neyle karşılaşacağımızı biliyoruz. Bu sadece siyasetçilerin meselesi değil, bu mesele bu toprakların meselesidir.”

mamak-murat-köse.jpg

“Memleket İşi Gönül İşi” diyoruz çalışıyoruz; ama bunlarında farkında olmamız lazım. 2007’de AK Parti yüzde 50 oy aldı, partimizi az kalsın kapatıyorlardı. Sandıkta yenemediler, Anayasa Mahkemesi ile yeneceklerdi. Bunları hep birlikte yaşadık. Maalesef milletin adamlarıyla uğraşıyorlar. Marmaray Projesi 150 yıl önce Sultan Abdülhamid Han’ın projesidir. Biz 150 yıl önceki projeyi ancak yapabildik. Bizi 150 yıl durdurmuşlar. Bu basit bir konu değil. Millet olarak bizi halen durdurmaya çalışıyorlar. Bu ezelden ebede bir mücadeledir. İyilikle kötülüğün mücadelesini veriyoruz. Hak ile Batıl’ın mücadelesidir bu verilenler. Bu bir yerel seçim olabilir; ancak bu seçimlerin arkasında böyle bir arka plan var” dedi. Her seçimde sandıklardan zaferlerle çıktıklarını vurgulayan Köse, “Sandıkta yenemedikleri AK Parti’yi sokaklarda, mahkemelerde, emniyet operasyonlarıyla, kumpaslarla yıkmaya çalıştıklarını” söyledi.

SÜREKLİ ÖNÜMÜZ KESİLİYOR

Sürekli önlerinin kesilmeye çalışıldığını ifade eden Köse, sözlerini şöyle sürdürdü, “Hz. Yusuf misali bizi kuyuya atmaya çalışıyorlar. Karanlık bir tünele sokmaya çalışıyorlar. Ama bugüne kadar, bunları başaramadılar. Sizlerin destekleri, aldığımız oylar belli. Biz her seçimde sandıklardan zaferlerle çıktık. Bu kez de sokak olaylarıyla yenmeye çalışıyorlar. Sokak olaylarıyla Arap Coğrafyalarında bunları başardılar; ama bizim ülkemizde başaramadılar. Bizim yiğit bir liderimiz var. Recep Tayyip Erdoğan. Sandıkta yenemediler, sokaklarda, mahkemelerde, emniyet operasyonlarıyla, kumpaslarla yapmaya çalıştılar. Bu da yetmedi; tankla, tüfekle, topla, helikopterlerle yenmeye çalıştılar. Cumhurbaşkanımızın liderliği sayesinde yine yenemediler. O gece MHP Lideri Devlet Bahçeli de her zaman olduğu gibi; toprağına, bayrağına sahip çıktı. Hep beraber vatanımıza sahip çıktık. O gece sadece darbe değil; iç savaş çıkaracaklardı, ülkemizi parçalayacaklardı. Bu memleket meselesidir. Sadece yerel seçim gözüyle bakılmaması gerekir. Biraz sendelesek Irak’ta Suriye’de yaşananları gördük. 3 milyondan fazla insanı insanlık dışı bir şekilde ülkemize doğru sürdüler. Onlar muhacirdi biz ensar olduk kapılarımızı açtık. 15 Temmuz gecesi herkes gördü. Bizim gideceğimiz yer yok. Biz savaşırız. Bir ölür bin diriliriz, mücadelemizi yaparız.”

“450 BİN MAMAKLI’NIN OYUNA TALİBİM”

Bu seçimde ulaşmadıkları seçmenin kalmayacağını söyleyen Köse, “Sizlerin desteği ile bu seçimlerden güçlü bir şekilde çıkacağımıza inanıyorum. Ben Mamaklı 450 bin seçmenin tamamına talibim. Herkese ulaşacağız, gönülden gönüle köprüler kuracağız. 1 Nisan sabahı alabileceğimiz en yüksek oyla hizmet bayrağını en yükseklerde dalgalandıracağız. Cumhur İttifakı ile daha da güçlüyüz. 24 saat hizmet eden bir belediye olacağız. Bütün varlığımızla sizlere hizmet için sokaklarda olacağız.  Mamak’ta dev kentsel dönüşüm projelerine imza atacağız” şeklinde konuştu.

mamak2-001.jpg

“EĞİTİMCİ OLMAMIZIN FARKINI MAMAK GÖRECEK”

Mamak’ta eğitim alanında çığır açacak projelerin ardı ardına hayata geçirileceğinin müjdesini veren Köse, “Kadınlar için, çocuklar için çok güzel projeler hazırladık. Yetenekli çocukları ortaya çıkarmak için çalışacağız. Çocuklarımızın okul öncesi eğitimlerine ağırlık vereceğiz. Okul sonrası eğitim çalışmaları yapacağız. Çocuklarımızın yüzmeyi öğrenmelerini sağlayacağız, en az bir enstrüman çalmasını sağlayacağız. Resim alanında, plastik sanatlar alanında diğer kültürel eğitim faaliyetleriyle yakından ilgileneceğiz. Okçuluk ve binicilik merkezi yapacağız. Türk Tarihiyle ilgili açık hava müzesi yapacağız. Geleneksel sporlarımızı desteklerken bir taraftan da geleceği yakalayacağız. Kodlama, yapay zeka eğitimleri, robot kontrolleriyle ilgili çalışmalara imza atacağız. Gençlerimizin vakit geçirmeleri için Millet Kıraathaneleri açacağız. Kadınlarımız için hanım lokallerimiz olacak. Mamak yeşil ve su beldesidir. Tüm su vadilerini sizin hizmetinize açacağız. Bu vadilerde alabildiğince meyve bahçeleri olacak. Yüzme havuzları, spor tesisleri, yürüyüş alanları yapacağız. Yeşil alan miktarını artırmaya çalışacağız. Sosyal belediyecilik alanında önemli çalışmalara imza atacağız.

Köse konuşmasında; AK Parti Mamak Belediyesi Meclis Üyesi A. Adayı Zeki Soyalp’ın aday adaylığı sürecinin hayırlı olmasını dileyerek konuşmasına şu sözlerle son verdi, “Zeki Soyalp’ın her zaman yanındayız. Bizleri böyle bir ortamda bir araya getirdiği için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

mamak3.jpg

Mahalle temsilcileri AK Parti Mamak Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Zeki Soyalp’in aday tanıtım toplantısına ilgi gösterip kendisine tam destek verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.