Ankara martın son gününde beyaza büründü
Bahar mevsimi gelmesine rağmen Ankara’da kar yağışı etkisini gösterdi. Mart ayının son gününde ortaya çıkan manzarada adeta kartpostallık görüntüler ortaya çıktı.
Yayınlanma:
Ankara da iki gün süren kar yağışının ardından Mamak İlçesi beyaza büründü. Özellikle Üreğil Millet Bahçesi’nde objektiflere yansıyan kareler kendine hayran bıraktı. Yaz kış demeden Mamaklıların uğrak noktalarından biri haline gelen Üreğil Millet Bahçesi, kar manzaralarıyla da görülmeye değer oldu.
"Güzel Mamak’ımız her haliyle güzel"
Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşarak, "Güzel Mamak’ımız her haliyle güzel" yazdı. Başkan Murat Köse, Allah’tan karın rahmet bereket getirmesini de diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.