CHP Keçiören’de Gündoğan dönemi

CHP Keçiören’de Gündoğan dönemi

CHP Keçiören’de yeni bir dönem başlıyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nde devam eden 37. Olağan Kurultay sürecinde ilçelerde seçimler devam ediyor.

A+A-

Üç adayın yarıştığı CHP Keçiören İlçe Örgütü’nde yapılan Olağan Kongrede Bülent Gündoğan İlçe Başkanı seçildi. Partililerin büyük teveccüh gösterdiği Gündoğan birlik ve beraberlik mesajı verdi.

gundogan-11.jpg

ÜÇ ADAY YARIŞTI

Neşet Ertaş Kongre ve Kültür Merkezi’nde Divan Başkanlığını Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer’in yaptığı CHP Keçiören İlçe 12’nci Olağan Kongresi’nde Veysel Ocak, Haydar Erseven ve Bülent Göndoğan ilçe başkanı seçilebilmek için yarıştı. Kongreye başta partililer olmak üzere çok sayıda davetlinin katılım ile yapılan kongrede Bülent Gündoğan İlçe Başkanı seçildi. Yeni Başkan seçilen Bülent Gündoğan 169 oy alarak seçimi kazandı.

gundogan-13.jpg

SAYGI KAZANACAK, SEVGİ KAZANACAK

Seçimlerin ardından Başkanlığa seçilen Bülent Gündoğdu partililere teşekkür ederek şunları söyledi, “Keçiören’de yeni bir dönem başlıyor bu dönemde sevgi kazanacak, saygı kazanacak dayanışma kazanacak sen, ben bitecek biz olacağız. Bütün partililerimizi ve oy veren vermeyen halkımıza kucak açarak partimizi her mahallede daha da büyüterek hedefimiz önce Türkiye’de sonra Keçiören’de iktidar olmak. Bu yürüyüşü yeni yönetimimizle başlatıyoruz, yolumuz uzun, hedefimiz büyük hep birlikte bunu başaracağız” ifadelerini kullandı.

İLÇE YÖNETİM KURULU ASİL LİSTESİ

Öte yandan yapılan seçimlerde ilçe yönetim kurulu asil ve yedek listeleri de belli oldu. Asil listeye seçilen üyeler şunları; Eda Aksoyoğlu, Orhan Arslan, Vedat Ayhan, Hakan Ataoğlu, Gürsel Dağ, Mehmet Ali Erol, Ali Erkmen, Sibel Gerçeker, Hasan İslimoğlu, Aysel Kalyon, Salman Keskin, Zafer Nigar, İbrahim Özterzi, Kemal Taştan Sefa, Derya Temel, Pınar Uzunpınar, Akın Yanık, İbrahim Yıldırım.

gundogan-12-002.jpg

İLÇE YÖNETİM KURULU YEDEK LİSTESİ

Tülay Yılı, Mustafa Polat, Haşim Keskin, Hüseyin Gazi Metin, Özlem Baran Arslan, Tolga Çağan, Hilmi Gözübüyük, Necati Öztürk, Vedat Çelik, Semiha Aydemir, Atakan Şahin, Nazmiye (Nejla) Çelik, Murat Pakel, Kerem Yılmazer, Yavuz Ünsal, Celal Yılmazer, Hüseyin Sarı ve Rüveyde Kuşçu.

BÜLENT GÜNDOĞAN KİMDİR?

1977 yılında Çorum’da doğan Bülent Gündoğan 6 yaşından sonra Keçiören’e yerleşmiş ve yaklaşık 37 yıldır Keçiören de yaşamaktadır. İş yaşamının da tamamına yakın kısmını Keçiörende sürdüren Bülent Gündoğan evli ve 1 çocuk babasıdır. İlkokulu Keçiören Hayri Erişen ilköğretim Okulunda, Ortaokulu Keçiören Kanuni Lisesi ve Hüseyin Güllüoğlu ortaokulunda, lise öğrenimini ise Keçiören Lisesinde tamamlamıştır. Ön lisans eğitimini Afyon Kocatepe Üniversitesi, Turizm Otelcilik Meslek Yüksek Okulunda tamamlayan Bülent Gündoğan daha sonra, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü lisans derecesini almıştır. Yüksek Lisans eğitimini ise Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü “Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi” anabilim dalında tamamlamıştır.

Üniversite yıllarından bu yana siyasetle ilgili olan Bülent Gündoğan 2000 yılında Cumhuriyet Halk Partisine üye olmuş ve gençlik kollarında yer almıştır. 2011 yılına kadar Keçiören ilçede çeşitli görevlerde bulundu. Gündoğan 2011-2012 yılları arasında ilçe saymanlığı; 2012-2013 yılları arasında ise ilçe yönetim Kurulu üyeliği görevlerini üstlenmiş ve 2014 yerel seçimlerinde Keçiören Belediye Başkan Adayı olabilmek için bu görevinden istifa etmiştir. 2014 Yılı yerel seçimlerinde; Mansur Yavaş Keçiören Gönüllüleri Koordinasyon Merkezini kurmuştur. 2019 Yılı yerel seçimlerinde, Mansur Yavaş Keçiören Gönüllüleri Koordinasyon Merkezini tekrar kurmuştur. Keçiören Çorumlular Derneği Başkan Yardımcısıdır.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.