Fethi Yaşar: Bugün başımız dik yürüyebiliyorsak verdiğimiz sözleri tuttuğumuz içindir

Başkan Fethi Yaşar, Yenimahalle Belediyesi 2022 yılı Faaliyet Raporunun oy çokluğuyla kabul edilmesine ilişkin, “Bugün başımız dik yürüyebiliyorsak verdiğimiz sözleri tuttuğumuz içindir. Aynı kararlılıkla çalışamaya devam edeceğiz" dedi.

Fethi Yaşar: Bugün başımız dik yürüyebiliyorsak verdiğimiz sözleri tuttuğumuz içindir
Yayınlanma:

Yenimahalle Belediyesi 2022 yılı Faaliyet Raporu, Nisan ayı olağan meclis toplantısında oy çokluğuyla kabul edildi. Yenimahalle Belediyesi Başkanı Fethi Yaşar, “Eşitlikçi, şeffaf, erişilebilir, yenilikçi ve sürdürülebilir hizmetler sunduğumuz ilçemizde, gecemizi gündüzümüze katarak yürüttüğümüz özverili çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“BUGÜN BAŞIMIZ DİK YÜRÜYEBİLİYORSAK VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTTUĞUMUZ İÇİNDİR”

Aynı kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Yaşar, “Dün olduğu gibi bugün de denk bütçeden ve mali disiplinden hiçbir şekilde ödün vermeyeceğiz ve kamu kaynaklarını doğru, verimli, tasarruf anlayışı içerisinde kullanmaya, yararlı ve kalıcı yatırımlar yapmaya devam edeceğiz. Yenimahalleli vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalıştık. Bugün başımız dik yürüyebiliyorsak verdiğimiz sözleri tuttuğumuz içindir. Aynı kararlılıkla çalışamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“BELEDİYECİLİK SADECE ASFALT DÖKMEK, KALDIRIM YAPMAK DEĞİLDİR”

Yenimahalle’nin Türkiye’nin en güçlü ilçe belediyesi olduğunu belirten Yaşar, “Her geçen gün büyüyen, gelişen ve herkesin huzurla yaşadığı Yenimahalle’miz; gelinen noktada kentleşme, yeşil alan, güvenli yaşam, ticaret ve diğer hizmet alanlarında yapmış olduğu atılımlarla ilçe belediyeleri arasında ilk sıralarda olmayı başarmıştır. Belediyecilik sadece asfalt dökmek, kaldırım yapmak değildir. Kültürü, sanatı, sporu, eğitimi, sağlığı her şeyi ile örnek bir kent oluşturmaktır. Bizler hep birlikte bunu başardık. Meclis üyelerimize, bürokratlarımıza ve tüm çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak:İHA

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.