OSTİMTECH Fabrika’dan istihdam odaklı ücretsiz eğitimler

OSTİMTECH Fabrika’dan istihdam odaklı ücretsiz eğitimler

Sanayi dünyasının üniversitesi OSTİM Teknik Üniversitesi’nin OSTİM OSB ortaklığında yürüttüğü OSTİMTECH Fabrika ile istihdam odaklı ücretsiz sertifikalı eğitimler veriliyor.

A+A-

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında OSTİM Teknik Üniversitesinin OSTİM OSB ortaklığında yürüttüğü OSTİMTECH Fabrika ile istihdam odaklı ücretsiz sertifikalı eğitimler veriliyor.

Genç işsizliği azaltmak ve girişimciliği teşvik ederek artırmak adına OSTİM'in tam merkezinde kurulan OSTİMTECH Fabrika'da, 7 atölyede eğitim almak isteyenler (Dijital Tasarım Atölyesi, Talaşlı İmalat Atölyesi, Elektronik Atölyesi, Sanal Gerçeklik Atölyesi, Siber Güvenlik Atölyesi, 3B Yazıcı Atölyesi, Gömülü Sistemler Atölyesi) ücretsiz bir şekilde yararlanıyor.

EĞİTİMLERİN DETAYLARI

Dijital Tasarım Atölyesi, CATIA ile 3 Boyutlu Modelleme Eğitimi, SOLIDWORKS ile 3 Boyutlu Modelleme Eğitimi, ANSYS ile Sonlu Elemanlar Analizi Eğitimi, Photoshop, Illustrator, Adobe Premire ve Blender ile Animasyon ve Oyun Eğitimi

3B YAZICI ATÖLYESİ

Temel 3 Boyutlu Baskı Teknolojileri Eğitimi, 3 Boyutlu Teknik ve Yazılımları Eğitimi, 3 Boyutlu Yazdırma Teknolojilerinde İleri Konular. Temel Universal Torna Eğitimi, Temel Universal Freze Eğitimi, Mekanik Ölçme Aletleri Eğitimi, Mikrodenetleyici Eğitimi, Sensör Teknolojileri Eğitimi

ELEKTRONİK ATÖLYESİ

Temel Elektronik Eğitimi, İleri Seviye Elektronik Eğitimi, Lehimleme ve Baskı Devre Eğitimi, Sanal Gerçeklik Eğitimi, Sanal Gerçeklik ve Endüstriyel Uygulamalar Eğitimi, Sanal Gerçeklik ve Oyun/Film Uygulamaları Eğitimi, Siber Saldırı ve Savunma Teknikleri, Güvenlik Duvarı Çözümleri ve Bilgisayar Ağları Güvenliği.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.