Ramazan pidesine zabıta denetimi
Sincan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ramazan pidesi üretimi yapan fırın ve işyerlerine yönelik denetimler gerçekleştirdi.
Yayınlanma:
Sincan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan pidesi üretimi yapan fırın ve işyerlerine yönelik denetimlerinde özellikle gramaj ve hijyen kontrolü gerçekleştirdi.
Zabıta ekipleri, Ramazan pidesinin hem üretim hem de satış noktasında uygun hijyenik koşullarda vatandaşlara ulaştırılması amacıyla gerçekleştirdikleri denetimlerde esnafların sağlık ve hijyen konusuna da dikkat etmeleri gerektiğini belirterek, esnafları uyardı.
Sincan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri bu denetimlerin sadece Ramazan ayı için değil, genel ve rutin olarak devam edeceğini, vatandaşlara güvenilir gıda ulaştırma amacında olduklarını söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.