RTÜK, Türk İnternet Medya Birliği’ni ağırladı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı kararname ile resmen kurulan Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) başkan ve üyeleri, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nu (RTÜK) ziyaret etti.

RTÜK, Türk İnternet Medya Birliği’ni ağırladı
Yayınlanma:

Türk İnternet Medya Birliği Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa beraberinde TİMBİR üyeleri Büyük Anadolu Medya Grup Genel Yayın Yönetmeni Orhan Kemal Erkılıç, Birlik Haber Ajansı (BHA) Genel Müdürü Muhammet Kaçar, Azerbaycan devlet televizyonu AZ TV Türkiye Temsilcisi Yalçın Aliyev Tahiroğlu, Ankara RİDEF Genel Başkanı Muammer Bostan, Çay TV Ankara Temsilcisi İbrahim Eksilmez ve TİMBİR Genel Sekreteri Abdurrahman Aksu ile birlikte RTÜK'e ziyaret gerçekleştirdi. Heyet, RTÜK Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim Uslu ve RTÜK Yönetim Kurulu Üyesi Mete Hacıarifoğlu ile bir araya geldi.

EBUBEKİR ŞAHİN VE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa görüşmede, Türk İnternet Medya Birliği’nin internet üzerinden yayın yapan; internet medyasını bir araya getirmek, desteklemek, eğitmek, etkin kılmak ve ihtiyaç halinde yenilerinin kurulmasına destek olmak amacı ile kurulduğunu söyledi. Basa, alanında tek ve en büyük yapısı olan TİMBİR'in kuruluşunda destek veren RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim Uslu ile RTÜK Yönetim Kurulu Üyesi Mete Hacıarifoğlu’na teşekkür etti.
Ziyarette Uslu ve Hacıarifoğlu’na, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 7 Mart 2023 tarihinde imzaladığı ‘6906’ sayılı TİMBİR'in kuruluş belgesini sundu.

 Yazar
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.