Zafer ÇAM

Zafer ÇAM

Köşe Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

Cin çarpmıyor cinciler çarpıyor

A+A-

İnsanları cin çarpmıyor cincilerin çarptığı iflah olmuyor. Allah’ın kitabı Kur’an’da…

Allah’ın seçilmiş kulu peygamberi Hz. Muhammet de. Yine İslam’ın güzide sahabelerinde… Vahiy merkezli âlimlerde…

Duymadığımız, okumadığımız cin çıkarma, nasıl oluyor da İslam’danmış gibi gösteriliyor. Şeytancılık, cincilik tarihin derinliklerinde beri var olan bir meslek. Neden bugün İslam’a mal edilip saldırılıyor.

Allahsızlara, kitapsızlara, peygambersizlere malzeme oluyor. Kusura bakmayınız din düşmanları bu meslek Allah’ın dinini satanlarda yaygın.

Kim ki Allah’ın dini üzerinde sermaye yığıyorsa ona Müslüman denmiyor. Bu yüzden cinci, muskacı, üfürükçü tarihte ve günümüzde Allahsız, kitapsız, peygambersizlerin meslek dalı olmuş.

İşte çok net biçimde söylüyorum: “Cin çıkarma” diye bir şeyi ne gördüm ne okudum ne de işittim. Dinde, diyanette, fıkıhta, usulde, hadiste yok, hiçbir yerde yok cin çıkarma diye bir şey. Cin çıkaracağım diye bir kadını oklavayla döverek öldürmek...

Hangi aklın ürünü dersiniz. Kapkara bir cehaletten kaynaklanan vahşi bir cinayetten başka bir şey değildir. Cinci rolü oynayan mazlumlar üzerinde gelir sağlayanlara kim ne tür bir ceza verecek dersiniz.

Kadıncağızda cin çıkaracağız derken mevta oldu. Allah’ın dini İslam’da böyle bir yol, yöntem, şifa yok. Cinci, muskacı, üfürükçü tayfaların mesleği neden İslam’la bütünleştiriliyor.

Allah’ın dininde böyle cin çıkarma var deniyor. Yahu bu ne biçim bir meslek dalıymış. Siyasetçisi de dine sığınıyor. Cicisi de, muskacısı da, üfürükçüsü de, sihirbazı da, falcısı da, dine sığınıyor.

Din elbisesine bürünmüş cinciler, muskacılar, üfürükçüler meydanlarda cirit atıyor. Sosyal medya üzerinde şifa dağıtıyorlar. Bunlar artık her alanda meslek edinmişler.

Kimi cin çıkarıyor, kimi iş, eş, aş buluyor. Diyanet İşleri Başkanlığı’na sesleniyorum: Onlar cahil ise, sizde bu istisna olayları gerekçe göstererek açıklamalarda bulunacaksınız.

ISLÂM Dini, insanların cehaletinden ve yanlış uygulamalarından asla mesul değildir. Evet, cincilerin, üfürükçüler, muskacıların, fitnecilerin, düğüme üfleyen şercilerden Allaha sığınmak gerek.

Millet İslam'ın yasakladığı, cincilerden, büyücülerden, muskacılardan, sihircilerden medet umuyor, terslik yaşadığında da İslam'a saldırıyor.!!! 

Bugün katili, faizcisi, rüşvetçisi, komisyoncusu, ihale takipçisi, hırsızı, arsızı, katili, yan kesicisi, dolandırıcısı, zinacısı, içkicisi, kumarcısı, yetim hakkı yiyenler de dine sığınıyor. 

Kusura bakmayın da bu İslam'ı bilmeyenlerin cehaleti. Allah’ın dini İslam bunların hepsine harami diyor. Haram yiyiciler din elbisenin altında günah işliyor.

Dinsiz dinliler kusura bakmasın, Allah’ın dini İslam’a leke sürme lüksüne hiç kimse sahip değil.

Önceki ve Sonraki Yazılar
Yazarın Diğer Yazıları