Enver Baltaş

Enver Baltaş

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Defneyi tanısaydınız virüsten korkmazdınız?

A+A-

Ben Şule Tüfenk. Korona virüsü çok ağır geçirdim kullandığım ilaçlar beni zehirledi tam her şeyden ümidimi kesmişken Abim Enver beye ulaşarak defneyi tavsiye etti. Defne buğusu yaptıktan 2 saat sonra sağlığıma kavuştum. Enver beye ne kadar teşekkür etsem az. Bu sırada 17 gün boyunca hastane doktorları benle çok iyi ilgilendi onlara da teşekkür ederim.

Ben Askeri personel Akif Gümbür. Pozitif olduğumu öğrendikten sonra 1. gün bel ağrısı üşüme titreme. 2. gün baş ağrısı tat ve koku gitti. 2. Gün defne yağını 2 fısfıs oral yollu kullandım. Hemen ardından kaynamış suyla karıştırıp buhar yoluyla ağız ve burundan aldım. Bu uygulamaya sabah ve aksam 3 gün boyunca devam ettim. Şu an sağlığım gayet yerinde. 3. gün sonunda koku tat yerine geldi. Ağrı öksürük kalmadı verilen kovid ilaçlarını asla kullanmadım. Sağolun

Ben Hamdi Çam. COVİD ile mücadele ettiğimiz şu günde defne yağı kullandığım an dan itibaren işyerimizde temas ettiğim herkes COVİD oldu ama ben negatif çıktım teşekkür ederim iyi ki varsınız.

Merhaba ben Ahmet. Ülkemizin de gündemi olan COVİD-19 rahatsızlığına, 09.06.2021 tarihinde yakalandım, belirtilerim yüksek ateş, öksürük, baş ağrısı, titreme, üşüme ve kas eklem ağrılarım olmasıydı, ilk iki günümü hemen hemen yatarak geçirdim halsizlikten dolayı, arkadaşımın tavsiyesi ve yardımıyla üçüncü gün defne yağı ile tanıştım, ilk kullanımında burun ve boğaza sprey şeklinde uyguladım, ilk uygulamamda solunum yollarımda ciddi yanma ile etki ederek tıkanıklarımı açtı ve yaklaşım 15-20 dakika sonrasında ciddi bir rahatlama yaptı ve baş ağrısını da kesti, öksürük içinde evde sıcak su dolu kap içerisine sprey uygulaması yaptım, çıkan buharı içime teneffüs ederek uyguladım, o uygulama sayesinde ilk gün sabaha kadar öksürmedim hemen hemen, bu uygulamayı da iki gün uyguladım sabah akşam çok şükür şuan eski sıhhatime kavuşmuş durumdayım.

Reklam olsun diye yazmıyorum, Enver Baltaş’tan ben 25 adet aldım, inanan insanlara hediye ettim ama bizim evde kimse inanmadı, sadece ben kullandım, ailemin ben hariç herkes korona oldu Enver Baltaş’a Türkiye inansaydı, Çukurova inansaydı, Kahramanmaraş inansaydı, kendi hemşerilerimiz ANDIRIN inansaydı kimse koronaya bulaşmazdı

Ben Nazik Bıçakcı.  Zor bir süreçten geçerken bizi defne yaprak yağıyla tanıştıran Enver Abdullah Baltaş 'a teşekkür ederiz. Eşim COVİD oldu astım hastası olmasına rağmen kullandığımız bu doğal ürün çok iyi geldi ailecek kullanıyor gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Evimize kadar gelip kısa sürede elimize ulaştırdığı için ayrıca teşekkür ederiz.

Binlerce defne kullanan insandan sadece birkaçının bize ulaşan beyanı.

Önceki ve Sonraki Yazılar
Yazarın Diğer Yazıları