18 Temmuz 2019 burç yorumları

18 Temmuz 2019 burç yorumları

18 Temmuz 2019 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Bugün iş ve özel yaşamınızda her zamankinden daha baskın tavırlar sergileyebilir her şeyi ben bilir ben yönetirim şeklinde davranışlar sergilemenize neden olabilir ki, Kulaktan duyma bilgilerle yapacağınız fevri çıkışlar hukuksal anlamda da zor durumda bırakabilir sizleri.

BOĞA BURCU

Bugün iş hayatınızda riskli davranışlar anlık kararlar kayıplara ve ortaklıkların bozulmasına neden olabilir. İyice araştırıp düşünmeden kararlar almamalı ve kendi fikirlerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmamalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize kırgınlığınızı unutturacak gelişmeler ile  karşı karşıyasınız bugün.

İKİZLER BURCU

İş hayatınızda yeni teklifler alabilir farklı ortamlarda bulunabilir çok uzak gördüğünüz konuların baş mimarı olabilirsiniz daha önce tereddütle yaklaştığınız konularda Kendinize olan güveninizle başarılı bir çıkış yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda da sizi yoran enerjiler arkanızda kalıyor. Eş yada sevgilinizle romantizmi yakalayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Bugün iş ve aile hayatınızda iradenizi ortaya koymalı ve kimsenin sizi yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmak zorundaymış gibi hissetmeniz için üzerinizde baskı kurmalarına izin vermemelisiniz.  Aşk hayatınızda ise bekar olanlar süreklilik arz eden bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Bugün iyi niyetli olmayan arkadaşlarınızdan kaynaklı sorunlar yaşanabilir . Özel yaşamınızda arkadaşlarınızın ağzını tutamamasından kaynaklanan sorunlar yaşayabilirsiniz. Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya gerçeği yansıtmayan bir şekilde dökülebilir ve siz haklı olduğunuz konularda haksız durumda kalarak huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Bugün iş ve ailevi  konularda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak.

TERAZİ BURCU

İş hayatınızda maddi konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir kaç aydır düzenli ödenmeyen maaşınızı toplu bir şekilde alabilir, Zam terfi gibi güzel gelişmelerle sevinebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sorunlu ve yorucu bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi bitirmeden önce bir kez daha düşünün düşünün.

AKREP BURCU

Bugün mesleki konularda işbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın. Ortaklıkları olan Akrep burçları kontrollü olmalı ve bilginiz dışında her hangi bir görüşmenin yapılmamasına dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise gerginlikler çıkartmamaya dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün sağlık sorunları yaşayanların yüzlerini güldürecek enerjilere sahip. Ayrıca çocuk yada kardeşleri ile sorunlar yaşayanlarınız günün enerjisi sevginin barışını getirecek sizlere. Özel yaşamınızda ise  öfke ve duygusallığın aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz.

OĞLAK BURCU

Bugün iş ve finansal  her türlü problemi gündeminize alarak uğraşabilir sorunlu ilişkileri çözüme kavuşturabilir ya da ciddi kararlar alarak ilişkilerinize sınırlamalar getirebilirsiniz. Ayrıca bugün özel yaşamınızda gizli düşmanlıklar a sorunlara neden olabilir. Bugünlerde gizliliğe önem verin ve finansal duygusal konularla  ilgili önemli kararlarınızı öfke ile almamaya gayret edin.

KOVA BURCU

Bugün ikili ilişkileriniz önem kazanıyor. İkili ilişkileriniz tavılarınız seçimleriniz ve cesaretinizle yeni bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın. Haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin ve uyumun huzurun getirdiği güzellikleri deneyimleyin. İş hayatınızda ise bugün dolandırılabilirsiniz dikkatli davranın.

BALIK BURCU

Bugün, işinize ilişkilerinize sevdiklerinize dört elle sarılmanız gereken bir süreç. Yüksek enerjinizi yapıcı yönde kullanırsanız siz kazanırsınız. Özel yaşamınızda  eş yada sevgilinize karşı  sakin olmaya çalışarak hareket edin  ve kalbinizin sesine kulak vererek kararlar alın.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.