20 Temmuz burç yorumları

20 Temmuz burç yorumları

20 Temmuz burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren enerjin düşebilir, kendini bitkin ve yorgun hissedebilirsin. Evde olmak seni daha mutlu edebilir, ailenin sevgisi ve ilgisi keyfini yerine getirebilir. Bilinçaltını kurcalayan düşünceler karmaşaya ve kararsızlıklara neden olabilir, organize olmakta zorlanabilirsin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa; bugün hayallerinin peşinden gitmek isteyebilir, arkadaşlarınla duygularını paylaşmaktan keyif alabilirsin. Bir yandan da adım atmakta ve bir şeyleri planlamakta zorlanabilir, sevdiklerin için endişelenebilirsin. Sanatsal yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olman mümkün.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler; hem eve hem de işe yetişmekte zorlanacağın bir gün geçirebilirsin. Organize olamadığın için yaptığın planlarda aksamalar olabilir ama günün ilerleyen saatlerinde ilhamla dolarak, sorunlara sezgisel çözümler bulabilirsin. Toplantı ve görüşmelerde sonuca ulaşmak zor olabilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç; düşüncelerinde netleşmekte zorlanabilir, bir yandan hayallerinin peşinden gitmek isterken bir yandan da olaylara daha gerçekçi bir gözle bakman gerektiğini fark edebilirsin. Senden yardım isteyenlere şefkatle yaklaşacağın bir gündesin. Ancak akşam saatlerinde çevrenle iletişim kurmakta zorlanabilirsin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan; bugün finansal konularda yaşadığın belirsizliklere rağmen başkalarına yardım etmekten geri durmayacak ve zor durumda kalanlara merhametle yaklaşacaksın. Ancak kendi parasal gerçeklerini göz ardı etmemelisin. Duygusal paylaşımlarda bulunmak kendini iyi hissetmeni sağlayabilir.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak; üstünde çalıştığın anlaşma ve görüşmeleri sonuçlandırabilir, fazla bir çaba sarf etmeden işlerin yolunda gittiğini görebilirsin. Ancak bütün beklentilerinin yerine gelmesini beklememeli bazı konulardan feragat etmelisin. Koşulların sana bağlı olmaması huzursuzluk yaratsa da akışta kalmayı becerebilirsin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi; gündelik işlerini yerine getirmeye çalışırken sana destek olan kişilerin varlığı kolay ilerlemeni sağlayabilir ancak zihnini kurcalayan detaylara takılman karar almanı engelleyebilir. Eş, dost, akrabayla zaman geçirebilir ve elinde birikmiş bütün angaryaları bitirebilirsin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrep; bugün yaşamdan keyif almanı sağlayan fırsatlarla karşılaşabilirsin fakat arkadaşlarının eleştirel yaklaşımı kendinden şüpheye düşmene neden olabilir. Duygularını rahatlıkla ifade edip, sevdiklerine karşı şefkat ve özveriyle yaklaşabilir, içinde sanat ya da estetik barındıran konulara ilgi duyabilirsin.

YAY BURCU

Sevgili Yay; gayrimenkullerle ilgili gelişmeler yaşayabilir ve aradığın finansal desteği bulabilirsin. Aileni mutlu etmek için fedakârlıktan kaçınmayacağın ve kendi isteklerini arka plana iteceğin bir gündesin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde daha gerçekçi ve üretken olmanı gerektiren koşullar oluşabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinden itibaren karar almakta zorlanabilir, şartların belirsizliğinden dolayı programını uygulayamayabilirsin. Ancak bir yandan da çevrendekileri konuşmalarınla sakinleştirebilir, sezgilerine de kulak vererek onlara fikir verebilirsin. Kısa bir yolculuk planlamak keyfini yerine getirebilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kova; bugün ekonomik koşullarının iyileşmesini sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilir özellikle yaratıcılık ve ilham gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsin. Ancak finansal kârlılığı araştırdıktan sonra girişimlerde bulunmalısın. Aklına gelen fikirleri uygulamaya koymadan önce biraz desteğe ihtiyaç duyabilirsin.

BALIK BURCU

Sevgili Balık; bugün isteklerini yerine getirebileceğin fırsatlar karşına çıkabilir. Kendini geliştirebileceğin ve hayallerini gerçekleştireceğin ortamlara girebilir, duygularını akıcı bir şekilde ifade edebilirsin. Dış görünüşünle ilgili ufak tefek dokunuşlar yapmak isteyebilir, alış verişe çıkabilirsin.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.