Oya Akın Yıldız Okulları 19 Mayıs’ı coşkuyla kutladı

Oya Akın Yıldız Okulları 19 Mayıs’ı coşkuyla kutladı

Oya Akın Yıldız Okulları Kurucusu ve idarecileri tarafından hazırlanan video ile 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı öğretmen ve öğrencilerin de evlerinden katılımıyla  büyük bir ruhla kutlandı.

A+A-

Oya Akın Yıldız Okulları Kurucusu ve idarecileri tarafından (Covid-19) korona virüs salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafeye uyularak hazırlanan video ile 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı öğretmen ve öğrencilerin de evlerinden katılımıyla  büyük bir ruhla kutlandı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Millî Mücadele hareketini başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 101. Yılı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı çerçevesinde, Oya Akın Yıldız Okulları Kurucusu ve idarecileri tarafından (Covid-19) korona virüs salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafeye uyularak hazırlanan video ile tüm öğrenciler evlerinden  büyük bir ruhla bayramı kutladılar.

SAYGI DURUŞU YAPILDI, İSTİKLAL MARŞI OKUNDU

Okul idareci ve öğretmenlerinin hazırladığı sosyal medyada yayınlanan videoda yapılan saygı duruşunun ardından, İstiklal Marşı okundu. Ayrıca Oya Akın Yıldız Okulları öğretmenlerinden; Oya Akın (Kurucu), Delal Eraslan (Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü), Mehmet Çağrı Musaoğlu (Edebiyat Öğretmeni), Mehmet Demirhan (Edebiyat Öğretmeni)  günün anlam ve önemini belirten birer konuşma yaptılar. Tüm okul öğrencileri tarafından okunan marşlar ve slayt gösterisi izleyenlerin bayramı evlerinde coşku dolu kutlamalarına olanak sağladı.

oya-akin---oya-akin-yildizlar-koleji-kurucusu.jpg
Oya Akın - Oya Akın Yıldızlar Koleji Kurucusu

OYA AKIN: ÇAĞDAŞ NESİLLER YETİŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kurucu Oya Akın; “Oya Akın Yıldız Okulları olarak Atatürk’ün ilke ve hedefleri doğrultusunda çağdaş nesiller yetiştirmek için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz. 101. yılını uzaktan da olsa aynı heyecan ve coşkuyla kutlayan tüm öğrencilerimi sevgiyle kucaklıyor, bayramlarını kutluyorum.” dedi.

delal-eraslan-_-anadolu-ve-fen-lisesi-müdürü.jpg
Delal Eraslan _ Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü

 

mehmet-demirhan-edebiyat-öğretmeni.jpg
Mehmet Demirhan-Edebiyat Öğretmeni

 

mehmet-çağri-musaoğlu_edebiyat-öğretmeni.jpg
Mehmet Çağrı Musaoğlu Edebiyat Öğretmeni

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.