Arvas Grup, S’Clinic ile güçlerini birleştirdi

Arvas Grup, S’Clinic ile güçlerini birleştirdi

Gayrimenkul ve Telekomünikasyon başta olmak üzere pek çok sektörde faaliyette bulunarak başarılı çalışmalar yürüten Arvas Grup sağlık alanında S’Clinic ile güçlerini birleştirerek önemli bir yatırıma daha imza attı.

A+A-

Gayrimenkul ve Telekomünikasyon başta olmak üzere pek çok sektörde faaliyette bulunarak başarılı çalışmalar yürüten Arvas Grup sağlık alanında S’Clinic ile güçlerini birleştirerek önemli bir yatırıma daha imza attı. Arvas Grup Yönetim Kurulu Başkanı Onur Arvas içerisinde üretim olan bir sektöre uzun zamandır girme düşüncesinde olduklarını vurgularken, S’Clinic Yönetim Kurulu başkanı Sibel Ulutaş ile tanışmasının ardından insan sağlığı odaklı bir sektörde bulunmaya karar verdiklerini ve böylelikle güçlerini birleştirdiklerini kaydetti.

arvas.jpg

TÜM DÜNYA’YA AÇILACAĞIZ

2012 yılında saç ve cilt konularında danışmanlık vizyonu ile eczacı koordinatörlüğünde kurulan S’Clinic tarafından Kişiye özel çözümler üreterek saç ve cilt sağlığı alanında önemli başarılara imza atıldığını söyleyen Onur Arvas, “Sağlıklı güzelliğin insan yaşamına değer kattığına inanmaktayız. Arvas Grup’un köklü ve geniş vizyonu ile Ülkemiz başta olmak üzere Tüm dünyaya bunu yayacağız. Türkiye’de şu anda Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa ve Kayseri illerinde bulunan S’Cliniklerin yapılandırmasında bütün illerimizde klinikleri açmayı hedefliyoruz. Önümüzde ki 1 ay içerisinde Samsun, Konya, Diyarbakır illerimizle başlayıp çok kısa zamanda bütün illerimizde S’Clinikleri kuracağız. Yurt içinde ki yapılanmamızı tamamladıktan sonra yurt dışında Londra, Duesseldorf, New York ve Roma gibi Avrupa’nın önde gelen şehirlerinde de yer alacağız” dedi. 

Neler yapılıyor?

Saç Çoğaltma

Saç çoğaltma protokolü; biyolojik kök hücre yöntemiyle ile elde edilen saç büyüme faktörleri içeren ve S’Clinicler için özel olarak formüle edilen serumumuzun , microiğneleme yöntemi ile saç köklerine uygulanması işlemidir

Tamamen fizyolojiktir (doğaldır )

Saç köklerine uygulanan saç büyüme faktörleri kökleri canlandırıp yeniden çıkmasını sağlar.

İşlem sırasında ağrı, kanama morluk oluşmaz

Seanslar kişiden kişiye değişebilmekle birlikte, 15 günde bir 15-20  dakikalık seanslar şeklinde uygulanır. 

İşlem yapıldığı dışarıdan belli olmaz. Uygulamadan sonra işinize, randevunuza dönebilirsiniz.

Toplam tedavi süresi 6 aydır.

Önce, varsa dökülmeniz durur, mevcut saçlarınız güçlenir. 

6.-7. seanslardan sonra da yeni saçlarınız çıkmaya başlar

kaş çoğaltma

Kişinin yüzünün çatısı olan kaş bütün ifademizi değiştirebiliyor. Yanlış alınınca bile kişiyi mutsuz edebilirken, komple dökülme yaşayan kişiler microblading uygulaması ile yeni bir ifadeye kavuşabiliyor ancak kaş hiç yoksa yapay görünebiliyor.

INNOFACİAL CİLT YENİLEME

İnnofacial en gelişmiş lazersiz cilt yenileme sistemidir. Temizleme, peeling, antioxidan ve nemlendirme işlemlerini birlikte yapan bir cilt bakım sistemidir. İyileşme süresine ihtiyaç duymadan arınmış, nemli ve daha sağlıklı bir cilde sahip olunur.

 • İnnofacial ile yapılan bakım cildi arındırır, yatıştırır ve nemlendirir.

• İnvazif değildir.

• Tahriş etmez.

DERMA TERAPİ

Biyolojik kök hücre ve büyüme faktörlerinin cilt üzerine dermapen yani “gençlik kalemi” ile uygulanmasıdır. Biyolojik kök hücre ve büyüme faktörleri sayesinde cilt altındaki kollajen ile elastin fibrillerin üretimi artar. Böylece yeni hücre oluşumu tetiklenir ve cilt yenilenip tazelenir.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.