Çolak: Üyelerimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz

Çolak: Üyelerimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz

 Ankara Ev Tekstili ve Yorgancılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu, ANKESOB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. İki liste halinde gidilen genel kurulda mevcut başkan Temel Çolak ile başkan adayı Metin Aydın yarıştı.

A+A-

 Ankara Ev Tekstili ve Yorgancılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu, ANKESOB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. İki liste halinde gidilen genel kurulda mevcut başkan Temel Çolak ile başkan adayı Metin Aydın yarıştı. Sonuçlar açıklandığında kazanan taraf mevcut başkan Temel Çolak oldu. Çolak yaptığı konuşmada, sektörün kalkınması için birçok çalışmaya imza attıklarını dile getirerek, “Ev Tekstili ve Yorgancılar Esnaf ve Sanatkarlar Odamızı büyüttük. Bizlerin görevi; üye yorgancılarımızı, ev tekstili perdecilerimizi en iyi şekilde temsil edebilmek. Bu anlayışla çalışmalarımızı sürdürdük ve sürdürmeye de devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Pandemi döneminin tüm esnaf ve sanatkâr için zor bir süreç olduğunu söyleyen Çolak, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Çolak, “Pandemi, birlik ve beraberliğin önemini bir kez daha gösterdi. Yönetimde olduğum sürece birliğimizi bozmadan, ayrım yapmadan üyelerimizi temsil etmeye çalıştım. Sektörümüze katkı sunmak için çalıştık. Tüm üyelerimize ziyaretler gerçekleştirmeye özen gösterdik. Eğitime önem vererek seminerlere katıldık. Yaklaşık iki yıldır yaşanan pandemi, gerek sektörümüzde gerekse diğer sektörlerde faaliyet gösteren esnafımızı çok zorladı. Bizler, Ev Tekstili ve Yorgancılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak her zaman üyelerimizle birlikte yan yana yürümek için mücadele ettik. Yeni dönemde de bu anlayışla çalışmalara devam edeceğiz. Zorlu süreçleri birlik ve beraberlik içinde atlatacağımıza inanıyoruz. Yaşadığımız pandemi dönemi bizlere birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir. Yönetimde olduğum sürece birliğimizi bozmadan, ayrım yapmadan üyelerimizi temsil etmeye çalıştım. Yeni dönemde de bu anlayışla çalışmalara devam edeceğim. Birlik ve beraberlik içerisinde oldukça gelişeceğiz” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.