Ticaret merkezi Yap-İşlet-Devret modeliyle ihaleye çıkarıyor

Ticaret merkezi Yap-İşlet-Devret modeliyle ihaleye çıkarıyor

Ticaret merkezinin Samsun Büyükşehir Belediyesine pay verilmek suretiyle 29 yıl süre ile işletilmesi, Yap-İşlet-Devret modeliyle ihaleye çıkarılacak.

A+A-

Mülkiyeti Samsun Büyükşehir Belediyesine ait, Tekkeköy İlçesi Tekkeköy Mahallesindeki imar planında Ticaret Alanı kullanımına ayrılmış alana, içinde yöresel ürün satış mağazaları, alış-veriş merkezi, kadın ve aile merkezi-gençlik merkezi ve çocuk dünyası (çocuk oyun alanları), dinlenme tesisi, botanik park, kış bahçesi, rekreasyon düzenlemesi ve açık otopark geliştirilmesi ve inşa edilmesi, tapuya 29 yıl süre ile sınırlı ayni hak tesisi yapılarak projenin işletme cirosundan Samsun Büyükşehir Belediyesine pay verilmek suretiyle 29 yıl süre ile işletilmesi,  Yap-İşlet-Devret modeliyle ihaleye çıkarılacaktır.

Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre, İhale Şartnamesi, Samsun Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanlığı Gelirler Şube Müdürlüğü veznesine 10.000,00(Onbin) TL yatırılarak, alınacak makbuz aslının ibrazı karşılığında, Emlak ve İstimlak  Dairesi Başkanlığından temin edilir.

İlanla ilgili diğer bilgilere buradan tıklayarak ulaşabilirsiniz

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.