Üretim neferleri MAN ve PİMEKS’i gezdiler

Üretim neferleri MAN ve PİMEKS’i gezdiler

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Genel Başkanı Mehmet Akyürek ve beraberindeki heyet, üretimin ve kalitenin simgesi haline gelen MAN Türkiye AŞ ve Pimeks Group’u ziyaret ederek iş ve güç birliği imkanlarını aradı.

A+A-

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Genel Başkanı Mehmet Akyürek ve beraberindeki heyet, üretimin ve kalitenin simgesi haline gelen MAN Türkiye AŞ ve Pimeks Group’u ziyaret ederek iş ve güç birliği imkanlarını aradı. Başkentin en önemli yabancı sermaye yatırımı olan MAN Türkiye AŞ, yeni yatırım kararları almış ve bu karar sevinçle karşılanmıştı. Bu yatırımlarla oluşacak yeni üretim ve istihdam ortamı Türk ekonomisin performansı ve işsizliğin önlenmesi bakımından da önemli olarak değerlendiriliyor.

icasifed-11.jpg

DOĞRUSÖZ VE AKYÜREK NE DEDİ?

MAN Türkiye AŞ Genel Müdürü Ufuk Doğrusöz tesislerle ilgili bilgilendirmede bulunurken, İÇASİFED üyesi derneklerin başkan ve yöneticileri ile şirketlerin sahipleri ya da temsilcileri de firmalarını tanıttı. MAN Stratejik Planlama Uzmanı Elif Gürsel de sunum yaptı.

İÇASİFED Genel Başkanı Mehmet Akyürek, yapılacak yeni yatırımlar için teşekkür etti ve “Bu noktada MAN ile iş ve güç birliği içinde olmak isteriz. Çözüm ortağı ve alt yüklenici olarak neler yapabiliriz Bu konuyu görüşmek için buradayız” diye konuştu.

MAN Türkiye AŞ Genel Müdürü Doğrusöz, konuyu Genel Satın Alma Birimiyle görüşeceğini söyledi.

Mehmet Akyürek’in, bir İÇASİFED heyeti ile MAN bünyesindeki Genel Satın Alma Birimi yetkililerinin bir araya gelerek durumu değerlendirmesi isteği için gerekenin yapılacağı ifade edildi.

icasifed-12.jpg

HEYET, PİMEKS GROUP’A GEÇTİ

Mehmet Akyürek başkanlığındaki İÇASİFED heyeti MAN ziyareti sonrası, Girişimci İş Kadınları Derneği (ANGİKAD) Başkanı Aysu Yavuz’un sahiplerinden olduğu PİMEKS Grup Üretim Tesislerini gezdi. 40.000 m2 alana kurulu, 25.000 m2 kapalı alanda Avrupa standartlarında üretim yapan PİMEKS Grup Üretim Tesisleri dünyanın pek çok yerine ihracat gerçekleştiriyor. İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akyürek gezi ve ağırlama için teşekkür ederken Aysu Yavuz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti kaydetti. RaDSan Elektronik İnşaat Sanayi Ticaret AŞ’den Ömer Yağmur’un, İÇASİFED heyetini RaDSan ve Betonel üretim tesislerini gezmeye davet etmesi de kabul edildi.

ZİYARETTE BULUNAN İÇASİFED HEYETİ

İç Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akyürek, İÇASİFED Başkan Yardımcısı Ahmet Kurt, İÇASİFED Denetim Kurulu Üyesi ve OSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tayfun Angın, İÇASİFED Başkan Yardımcısı ve Akyurt sanayici ve İş İnsanları Derneği (AKSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tekin Çelik, BAGİAD Yönetim Kurul Üyesi Ayfer Ulusoy, Mavi Danışmanlık sahibi, Mavi Girişimci ve İş İnsanları Derneği Başkanı Zeliha Akar, İÇASİFED Denetim Kurulu Üyesi Tülay Akın Ergincan, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi (Sayman) Kemal Mürşit Bereket, HASANOĞLANSİAD’ı temsilen RaDSan Elektronik İnşaat Sanayi Ticaret AŞ’den Ömer Yağmur, Teknoloji AR-GE Bilim İnovasyon Derneği (TABİD) Yönetim Kurulu Başkanı Nuray Başar, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) Başkanı Serhan Yıldız, Akyurt sanayici ve İş İnsanları Derneği (AKSİAD) Genel Sekreteri Ayşegül Yurtsever Yaylacı, Akyurt sanayici ve İş İnsanları Derneği (AKSİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Keleş, Akyurt sanayici ve İş İnsanları Derneği (AKSİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Latif Latifoğlu, Akyurt sanayici ve İş İnsanları Derneği (AKSİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Ertekin Şan, Akyurt sanayici ve İş İnsanları Derneği (AKSİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Metin Güleç, Ankara Netmon AŞ Genel Müdürü Zekeriya Kırbaş, Akyurt Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Demirel, İÇASİFED-AKSİAD Genel Koordinatörü Serkan Özşölen.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.