Yetiş: Altı aydır hazırlanıyoruz

Yetiş: Altı aydır hazırlanıyoruz

Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) başlattığı ve 6 hafta sürecek olan “Kişisel Gelişim Seminerleri” Ankaralılardan büyük ilgi gördü.

A+A-

Program için 6 ay öncesinden hazırlanmaya başladıklarını belirten Sıhhi Tesisat Malzemesi Satıcıları Meslek Komitesi Başkanı ve TİMKODER Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Yetiş, “Esnaflarımıza ve üyelerimize nasıl daha faydalı ve verimli olacağımızı düşünerek program hazırladık” dedi.

Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) başlattığı ve 6 hafta sürecek olan “Kişisel Gelişim Seminerleri” Ankaralılardan büyük ilgi gördü. Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB), Ankara Ticaret Odası (ATO) ve Tesisat İnşaat Sanayi Malzemecileri Derneği (TİMKODER) iş birliğiyle her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Kişisel Gelişim Eğitim Haftaları" 10'uncu yılında Yazar Mümin Sekman'ın "Herşey Seninle Başlar" programı ile başladı. Programın ikinci konuğu ise yazar ve kişisel gelişim uzmanı Ahmet Şerif İzgören oldu.

timkoder-11.jpg

ÜST DÜZEY KATILIM

TİMKODER tarafından 10’ncusu düzenlenen programa Dernek üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği, katılımcılar salonda yer kalmaması üzerine fuaye alanındaki ekrandan semineri takip etti görüldü. Etkinliğe, Seramik ve Vitrifiye Satıcıları Meslek Komitesi Baskanı ve TİMKODER Başkan Yardımcısı Ercan Yılmaz, Mesleki Eğitim Komitesi Baskanı ve TİMKODER Yönetim Kurulu Üyesi Nafiz Yayla, TİMKODER Genel Sekreteri Yavuz Albay, TİMKODER Muhasip Üyesi Birol Öztürk, TİMKODER Yönetim Kurulu Üyeleri, Aytekin Araç, Fatih Yavuklu, Musa Arslan ile ATO Meclis Üyeleri Belgin Sağdıç, Bülent İnal, Zeki Kara katıldı. Eğitimci, yazar Alişan Kapaklıkaya da semineri izleyenler arasındaydı.

ESNAF VE ÜYELERİMİZE FAYDALI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

Kişisel Gelişim Eğitim Haftaları etkinliği, Sıhhi Tesisat Malzemesi Satıcıları Meslek Komitesi Başkanı ve TİMKODER Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Yetiş'in açılış konuşmasıyla başladı. TİMKODER tarafından 10’ncusu düzenlenen eğitim programı için 6 ay öncesinden hazırlanmaya başladıklarını belirten Başkan Tekin Yetiş, “Esnaflarımıza ve üyelerimize nasıl daha faydalı ve verimli olacağımızı düşünerek program hazırladık. Gerçekleştirdiğimiz eğitimleri üyelerimiz ve onların çalışanlarının günlük yaşantılarında nasıl kullanabileceklerini düşünerek inanılmaz bir titizlikle çalışma yaptık. Gerek eğitim konularının gerekse eğitmenlerin seçiminde çok ciddi ve yoğun bir çalışma yürüttük” dedi.

6 HAFTA SÜRECEK

6 Hafta boyunca devam edecek olan Kişiler Gelişimin ikinci konuğu ise daha önce orduda görev yapmış, sonrasında istifa ederek özel yaşamda üniversite hocalığı, beden dili eğitmenliğinin yanı sıra kişisel gelişim üzerine kitaplar yazan yazar Ahmet Şerif İzgören oldu. İzgören’in “Sizin Dükkan Torunlara Kalır mı?” konulu söyleşisi büyük ilgi gördü.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.