Ankara Kent Konseyi E-Genel Kurula hazırlanıyor

Ankara Kent Konseyi 5. Seçimsiz Olağan Genel Kurulu, "Pirameet STK E-Genel Kurul" yazılımı ile dijital ortamda çevrim içi olarak 29 Nisan 2023 tarihinde saat 11.00'da gerçekleştirecek.

Ankara Kent Konseyi  E-Genel Kurula hazırlanıyor
Yayınlanma:

HABER: AYBALA ALMİNA MELEK

Yerli ve milli imkanlarla geliştirilen, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü onaylı "Pirameet STK E-Genel Kurul" yazılımı ile Ankara Kent Konseyi 5. Seçimsiz Olağan Genel Kurulu dijital ortamda çevrim içi olarak 29 Nisan 2023 tarihinde saat 11.00'da gerçekleştirilecek. Genel kurulda, Cumhuriyetin 100'üncü yılında 100 tavsiye kararı alınması bekleniyor.

Ankara Kent Konseyi dijital ortamda çevrim içi olarak E-Genel Kurula hazırlanıyor. Cumhuriyetin 100'üncü yılında Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB) başkanlığını 'Katılımın yüzü Cumhuriyet'in kalbinde' sloganıyla devralan Ankara Kent Konseyi, deprem felaketi nedeniyle ertelenen 5. Olağan Seçimsiz Genel Kurulu'nu 29 Nisan 2023 tarihinde saat 11.00'de, E-Genel Kurul olarak dijital ortamda gerçekleştirilecek. İçişleri Bakanlığı onaylı "Pirameet STK E-Genel Kurul" yazılımı ile dijital ortamda çevrim içi olarak gerçekleştirilecek genel kurulda, divan heyeti seçimi, yürütme kurulu faaliyet raporunun görüşülmesi, meclis ve çalışma grubu sözcülerinin sunum yapması ile Cumhuriyetin 100'üncü yılında 100 tavsiye kararı alınması bekleniyor.

Kaynak:Bülten

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.