Ankara Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'den pazar ziyareti
Ankara Mamak Belediye Başkanı Murat Köse çarşamba günleri kurulan misket pazarını ziyaret etti.
Yayınlanma:
Ankara Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, her çarşamba günü kurulan misket pazarını ziyaret etti. Esnaf ve mahalle sakinleri ile sohbet eden ve esnafın taleplerini dinleyip, önerilerini tek tek not alan Başkan Köse, esnafa hayırlı işler ve bol kazançlar diledi. Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, ayrıca mahalle sakinleri ve esnafla fotoğraf çekinerek ziyaretini sonlandırdı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.