Ankara’dan Delice’ye çıkarma

Ankara’dan Delice’ye çıkarma

Kırıkkaleliler Eğitim Kültür Sağlık Sosyal Yardım Vakfı Ankara’da yaşayan bürokrat, işadamları, STK başkanları ile vakıf yöneticilerini bir araya getirerek, Kırıkkale’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

A+A-

Düzenlenen ziyarete katılan davetliler keyifli zaman geçirip Delice’nin tarih ve turizmine yakından tanıklık ettiler.

ÜST DÜZEY KATILIM

Ankara’dan Delice’ye yapılan ziyarete Yargıtay Üyeleri Sedat Demirtaş, İsmail Ulukul, Velihattin Eldemir, BAM Hakimi Celal Orak, Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Merih Karayol, Otonomi ve Masfed Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu Başkanı Aydın Erkoç, Sağlık Bakanlığı Daire Başkanı Bekir Yiğit, Albay Atıf Pehlivanlı, Keskinliler Dernek Başkanı Mehmet Özder, İşadamları Mustafa Yılmaz, Halil Kocaman, Aydın Bilecen, Engin Kadıoğlu, Yusuf Yenigün, Ramazan Pekacar, Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri Nafiz Yayla, Avukat İdris Kılınçkaya, Ali Taşkıran, Ahmet Aydınoğlu ve çok sayıda Kırıkkaleli katıldı.

kirikkaleliler3.jpeg

KIRIKKALE’YE DESTEK OLMAK İSİYORUZ

Geziyi organize eden Kırıkkaleliler Vakfı Başkanı Aytekin Araç “Son zamanlarda Kırıkkale’mize yapılan hizmetleri yerinde görmek ve destek olunacak konularda iş birliği yapmak gibi bir amaca hizmet eden bu ziyaretimiz tamamen ilinizin gelişimi için olmuştur. Ayrıca çok çalışkan yöneticilerimizin şevklerini artırmak için bu gibi ziyaretlerin artırılması gerekiyor. Kırıkkale Valiliğimiz tarafından hizmete açılan ve halen yapım çalışmaları süren yerleri önümüzdeki günlerde ziyaret edilerek göreceğiz. Yapılan hizmetler ilimizin gelişimi açısından çok önemli ancak unutulmamalı ki Ankara’da yaşayan üçyüzbinden fazla Kırıkkaleli arasında İş dünyasından, Bürokratlarına kadar birçok hemşerilerimizin kapıları daha sık çalınmalı ve bu yerlere gezi ve turlar düzenleyerek bilinirliliğinin artırılması gerektiğini” belirtti.

kirikkaleliler2.jpeg

YÖRESEL ÜRÜNLER SATIŞ MERKEZİ ZİYARETİ

Ziyarete Kırıkkale Yahşihan İlçemiz Irmak Mevkiinde bulunan Dinek Yöresel Ürünler Satış Merkezinde alışveriş yaparak yöresel ürünlerinden alarak devamında kahvaltı ile başlayan program Delice’de devam etti. Kırıkkaleliler Vakfı olarak düzenlenen bu ziyarette Delice’nin önemli yerlerini gezme ve iş dünyasına sağlanacak yatırımların tespiti yapıldı. Delice’de bulunan Tuz İşletmelerini ziyaret eden Kırıkkaleliler Vakfı ayrıca hizmete açılan Üniversite, Çoğul Tuzlası, Çömelekkaya, Karababa ve Tokuşbaba Türbeleri ziyaret edildi. KüçükAvşar, BüyükAvşar ve Meşeyayla Köyleri gezildi.

kirikkaleliler-4.jpeg

kirikkaleliler1.jpeg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.