Diriliş Ertuğrul'a bomba transfer
TRT 1'de yayınlanan "Diriliş Ertuğrul" a bomba transfer yapıldı.
Yayınlanma:
Güncelleme:
Yayınlandığı her bölümle izleyiciyi ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisine bir oyuncu daha transfer edildi. Dizinin kadrosuna, Dağ 2 filminde 'Çavuş Baybars' rolüyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu, Armağan Oğuz katıldı.
KADRO GÜNCELLEMESİ DEVAM EDİYOR
Her bölümü iple çekilen fenomen dizi Diriliş Ertuğrul'a yeni bir isim daha katıldı. Yeni sezonu yine aynı isim ve konsept ile devam edileceğinin açıklanmasının ardından fragmanı büyük merak konusu olan Diriliş'in oyuncu kadrosu güçlenmeye devam ediyor.
YENİ KARAKTERLE GELDİ
Daha önce Dağ 2 filminde Çavuş Baybars rolüyle başarısını ortaya koyan yakışıklı oyuncu Armağan Oğuz, reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul'un ekibine katıldı. Yakışıklı oyuncu dizide"Ataç" karakterini canlandıracak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.