Doktor öğretim üyeleri törenle binişlerini giydi

Doktor öğretim üyeleri törenle binişlerini giydi

Yüksek İhtisas Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Akademik Biniş ve Akademik Başarı Töreni gerçekleşti.

A+A-

Başarılı çalışmalarından dolayı ödüle layık görülen isimlere ödül ve plaketleri törenle verildi.

ÜST DÜZEY KATILIM

Yüksek İhtisas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Paç ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emel Koptagel 'in açılışını yaptığı törenine Mütevelli Heyet Başkan Vekili Erol Usta, Mütevelli Heyet Üyesi Prof. Dr. Ayşenur Paç, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bengül Durmaz ve Prof. Dr. Zühal Aktun, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ünase Büyükkoçak, akademik ve idari personel, Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri ve aileleri katıldı.

yuksek-ihtisas-12.jpg

ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Yüksek İhtisas Fakültesi doktor öğretim üyelerinin binişlerini giydiği törende, ÜniversitEde bilimsel yayın üretiminde artış sağlamak ve bilimsel yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla, yayınlanan uluslararası çalışmaları için öğretim elemanlara Akademik Teşvik ödülleri takdim edildi. Ardından Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin yetiştirdiği başarılı öğrenciler Onur ve Yüksek Onur Belgelerini aldılar. Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Oktay Yanık’a binişini Fakülte Dekanı Prof. Dr. Emel Koptagel giydirdi. Biniş giyinen Oktay Yanık fakülte doçentleri adına yaptığı konuşmasında duygularını dile getirip kendisini ödüle layık görenlere teşekkür etti.

yuksek-ihtisas-13.jpg

BİNİŞ GİYİNENLER

Yüksek İhtisas Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünden Dr. Öğretim Üyesi Melek Volkan Yazıcı ve Doktor Öğretim Üyesi Kamile Uzun Akkaya' ya Gazi Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünden Doç. Dr. Bülent Elbasan, Sağlık Yönetim Bölümünden Dr. Öğretim Üyesi Hasan Bağcı'ya akademik danışmanı Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünden Prof. Dr. Seyhan Çil Koçyiğit, Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Sevan Çetin Özbek ve Dr. Öğretim Üyesi Emel Öktem Güngör' e Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden Prof. Dr. Mendane Saka, Dr. Öğretim Üyesi Nihan Yaldız'a akademik danışmanı Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden Prof. Dr. Muhittin Tayfur, Dr. Öğretim Üyesi Hasan Bayraktar' a Fakülte Dekanı Prof. Dr. Emel Koptagel, Hemşirelik Bölümünden Dr. Öğretim Üyesi Sevcan Toptaş Kılıç' a akademik danışmanı Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fatma Öz binişlerini giydirdiler.

TEŞVİK ÖDÜLLERİ

Törende, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. S. Belgüzar Kara, Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Oktay Yanık ve Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Melek Volkan Yazıcı'ya yayınlanan uluslararası çalışmaları için Akademik Teşvik Ödülleri takdim edildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.