Floor Curling ile gençler kıyasıya yarıştı
Nevşehir’de, 2022-2023 Yılı Okul Sporları Floor Curling Gençler Kız - Erkek Grup Müsabakaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde müsabakalar düzenleniyor.
Yayınlanma:
Damat İbrahim Paşa Spor Salonu’nda düzenlenen müsabakalara Nevşehir, Adana, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Mersin, Niğde, Osmaniye, Şırnak, Yozgat, Diyarbakır ve Elazığ’dan 60 takım katıldı.
Müsabakalar erkekler, kızlar ve karma takımlar olarak üç kategoride yapılıyor.
Müsabakalarda her kategoride ilk 4'e giren takımlar grup şampiyonu olarak 3-5 Haziran tarihlerinde Karaman’da düzenlenecek Türkiye Birinciliği müsabakalarına katılacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.