Genç motorcunun yürek burkan ölümü
Bir yıl önce "Ölmek istemiyorum" notunu paylaştı, bir yıl sonra bariyerlere çarpma sonucu hayatını kaybetti.
Bir yıl önce "Ölmek istemiyorum" notunu paylaştı, bir yıl sonra bariyerlere çarpma sonucu hayatını kaybetti.
BİR YIL ÖNCE "ÖLMEK İSTEMİYORUM" NOTUNU PAYLAŞTI
Sosyal medya hesabından "Motorcu dostu bariyer istiyoruz" adlı kampanyaya destek vermek için bariyere çarpan bir motosiklet kazası fotoğrafıyla "Ölmek istemiyorum" notunu paylaşan genç 1 yıl sonra bariyerlere çarparak yaşamını yitirdi.
Edinilen bilgiye göre, Antalya-Burdur karayolu Çeltikçi'nin Tekke köyü yakınlarında Recep Serttaş (22) yönetimdeki motosiklet yol kenarındaki bariyere çarptı. Çevredekilerin ihbarı üzerine kaza yerine 112 acil servis ve jandarma ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri sürücü Serttaş'ın olay yerinde yaşamını yitirdiğini belirledi.
Serttaş'ın cenazesi Bucak Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Serttaş'ın cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından ailesine teslim edildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.