Koç Üniversitesi filika kültürünü yeniden yaşatacak
Koç Üniversitesi Denizcilik Forumu eşgüdüm ve işbirliğiyle Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndan alınan ve...
Yayınlanma:
Güncelleme:
Törene Koç Üniversitesi Mütevelli Heyeti Onursal Başkanı Rahmi M. Koç, Rektör Prof. Dr. Umran İnan ve Denizcilik Forumu Direktörü Emekli Tümamiral Cem Gürdeniz de katıldı. Yelken Kulübü Başkanı’na filikanın seyir jurnali Rektör Prof. Dr. İnan, bayrağı Koç Üniversitesi Mütevelli Heyeti Onursal Başkanı Rahmi M. Koç tarafından verildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.