Kurtulmuş: Türkiye bir daha o kapıyı çalmayacak
Bir dizi temasta bulunmak üzere Eskişehir'e gelen AK Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş, partisinin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na katıldı.
AK Parti Genişletilmiş İl Danışma toplantısında konuşma yapan Numan Kurtulmuş, Eskişehir'e bir Büyükşehir Belediye Başkanı lazım diyerek, “Bugün itibariyle Eskişehir'de yerel seçim çalışmalarının startını vermiş oluyoruz. İlerde tabii adaylarımız belli olduktan sonra çok görkemli aday tanıtım toplantıları da yapacağız. Ama bugün itibariyle bu çalışmaları başlatmış oluyoruz. Eskişehir'e güzel hizmetler yapıldı. Nabi hocanın anlattıkları Eskişehir'e yapılanların 20'de biri 30'da biri değildir. Ben de sözlerime onların bitirdiği noktadan başlayayım. İnşallah Eskişehir'e bir Büyükşehir Belediye Başkanı lazım, Odunpazarı'na bir Belediye Başkanı lazım, Tepebaşı'na bir Belediye Başkanı lazım. Sizin bugün buradaki coşkunuz, buradaki kararlılığınız, hedefe kitlenmiş haliniz inşallah 31 Mart 2019'da Eskişehir'de bir Büyükşehir Belediye başkanı, bir Tepebaşı ve Odunpazarı Belediye Başkanının olacağını şimdiden müjdeliyor. Hayırlı uğurlu, bereketli olsun” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.