Öğrenciler Instagram'a el koydu!
İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı (İELEV) Eğitim Kurumları, '#BenimOkulum' projesiyle bir ilke daha...
Yayınlanma:
Güncelleme:
Proje kapsamında öğrenciler, iPad’leri ile kendi gözlerinden #BenimOkulum hashtag’iyle okullarında en sevdikleri köşeyi, öğrendikleri en değerli şeyi, selfielerini, hobilerini, derslerden bir kesiti, spor aktivitelerini her gün farklı bir açıdan çektikleri fotoğraf ve videolar ile yayınlıyorlar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.