Okan Koleji 'Bilim Şenliği'ne büyük ilgi
Okan Koleji 5. Bilim Şenliği yapıldı
Yayınlanma:
Güncelleme:
Şenliğin açılışını Okan Koleji Kurucu Temsilcisi Işıl Okan Gülen yaptı. Bilime ilgi ve merakı artırmak, araştırma becerilerini sevdirerek geliştirip kazandırmayı hedefleyen öğrencilerin hazırladığı proje ve deney sunumlarının sergilendiği şenlik öğrenci ve velilerden büyük ilgi gördü. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin büyük bir heyecanla hazırlandıkları şenlik, öğrencilerin bilime ve fen derslerine karşı olumlu tutum geliştirmeleri açısından büyük önem taşıyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.