Özdağ: Yerel seçimlerde ittifak yapmayacağız

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, "İYİ'ler Kervanı Yolda" sloganıyla başlattıkları Türkiye turu kapsamında Kırıkkale’de İL gazetesi’ni ziyaret etti.

Özdağ: Yerel seçimlerde ittifak yapmayacağız
Yayınlanma:
Güncelleme:

İYİ Parti Genel Başkanı Yardımcısı Ümit Özdağ Kırıkkale’de bir dizi ziyarette bulundu. Anadolu Gazetesi Kırıkkale Temsilcisi ve Kırıkkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Çetin’i makamında ziyaret eden Özdağ, “2019 yerel seçimlerinde herhangi bir ittifak yapmayacaklarını” söyledi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, "İYİ'ler Kervanı Yolda" sloganıyla başlattıkları Türkiye turu kapsamında Kırıkkale’de İL gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarette Kırıkkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve İL gazetesi imtiyaz sahibi Ramazan Çetin’le Türkiye gündemini değerlendiren gazetenin 35’inci kuruluş yıldönümünü de kutladı.

umit-ozdag-11.jpg

İYİ’LER KERVANI YOLDA

"İYİ'ler Kervanı Yolda" sloganıyla başlattıkları Türkiye turu kapsamında Kırıkkale’ye gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, İYİ Parti İl Başkanı Bülent Altınışık, İYİ Parti milletvekilleri, parti yöneticileri ve il yönetimi ile gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ramazan Çetin ile sohbet eden Özdağ, gazetemizin 35’inci kuruluş yıldönümünü de kutladı. Özdağ, başlattıkları Türkiye turu hakkında yaptığı açıklamada, "İYİ'ler Kervanı Yolda" sloganıyla Türkiye turu başlattıklarını, bu çalışma kapsamında Türkiye'yi gezeceklerini söyledi. Türkiye'nin çok ağır birkaç krizi birden yaşadığını savunan Özdağ, bu sıkıntıları il il, ilçe ilçe dolaşarak yerinde göreceklerini ifade etti. Özdağ, "Bizim bu iyilik kervanı çalışmamızın amacı krizin sıkıntılarını yerinde görerek vatandaşımızın sıkıntılarını, duygularını tespit etmek olacak. Gerçekten çok ağır bir kriz yaşıyoruz. Toplumun bütün sektörleri bu ağır kriz altında büyük fedakarlıklara katlanmak zorunda kalıyor" dedi.

İTTİFAK YAPMAYACAĞIZ

Ümit Özdağ konuşmasını şu sözlerle tamamladı, “2019 yerel seçimlerinde herhangi bir ittifak yapmayacaklarını” söyledi. Özdağ, “Her şeyden önce Türkiye şu anda yerel seçimlere doğru gidiyor. Yetkili kurullarımızda aldığımız karar gereği bu seçimlerde herhangi bir ittifaka girmiyoruz. Zaten kanunların da buna uygun olmadığını biliyoruz. Yerel seçimlere İYİ Parti bütün kadrolarıyla tek başına geçer” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.