PTT'de transferde son sürat
Voleybol Bayanlar 1. Ligi ekiplerinden PTT Spor yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Yayınlanma:
Güncelleme:
Voleybol Bayanlar 1. Ligi ekiplerinden PTT Spor yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
PTT son olarak geçen sezon Samsun Anakent forması giyen Ezgi Arslan'ı transfer etti. 2010 yılında SGK Voleybol İhtisas'tan Galatasaray'a transfer olan Ezgi, 2011-2012 sezonunda Ereğli Belediyespor'da kiralık oynadı. 2012'den 2016'ya kadar olan sezonlarda Galatasaay'da forma giydi.
1992 doğumlu oyuncu, smaçör mevkiinde görev alıyor. Takıma elinden gelenin en iyisini vermek için mücadele edeceğini belirten tecrübeli smaçör”, Takım olarak iyi bir sezon geçirmek için takım arkadaşları ile birlikte ligde iyi sonuçlar almak istediklerini” ifade etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.