Saba Tümer'in Fas'taki deve keyfi
Saba Tümer TV 8'deki ' Oyuna Geldik' programını bitirir bitirmez tatile çıktı. Şarkıcı Cenk Eren ile Fas'ın Marakeş kentine giden Tümer, deve sırtında bol bol meşhur kahkahasını attı
Yayınlanma:
Güncelleme:
Saba Tümer ve şarkıcı Cenk Eren, tatil için Fas’a gitti. İkili, ilk olarak deveye binip şehri gezdi. Çektirdikleri fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşan Tümer kareye, “Kervan yola çıktı. Ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin” atasözünü yazdı.
Deve keyfi yapan Saba Tümer daha sonra bir anda kendisini sokakta dövme yapan kadınların elinde buldu.
Saba Tümer, sokakta kobra oynatan adamın şovunu da instagram hesabından paylaştı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.