Tunceli'de terör örgütüne büyük darbe
Tunceli Pülümür kırsalında terör örgütü büyük darbe aldı. Valilikten yapılan açıklamada 10 teröristin etkisiz hale getirildiği belirtildi.
Yayınlanma:
Güncelleme:
Tunceli Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "17 Eylül 2018 tarihinde İl Jandarma Komutanlığımızca eylem yapma hazırlığı içerisinde bulunan teröristlere yönelik yapılan operasyonda gündüz Tunceli Pülümür kırsalında 4, gece Tunceli-Ovacık kırsalında 6 terörist, toplamda 10 BTÖ mensubu terörist hava kuvvetleri desteğiyle etkisiz hale getirilmişlerdir" denildi.
Bölgede operasyonun sürdüğü belirtilen açıklamada, terörist unsurların bulunmasına ve etkisiz hale getirilmesine yönelik çalışmaların azim ve kararlılıkla devam ettiği kaydedildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.