Ünlü futbolcunun eşi O Ses Türkiye'ye katıldı
TV8'de yayınlanan yarışma programına ünlü futbolcunun eşi damga vurdu.
Yayınlanma:
Güncelleme:
O Ses Türkiye yarışmasına Kasımpaşa'da forma giyen Arnavut futbolcu Loret Sadiku'nun eşi Michaela Osberg katıldı. İsveçli Michaela Osberg, Someone Like You şarkısıyla jüri karşısına çıktı. Performans sonunda Michaela Osberg'e jüri üyelerinden Hadise döndü ve Michaela, Hadise'nin takımında yarışmacı oldu.
BABAM EVDE PARTİLER VERİYORDU
Michaela Osberg müziğe başlama hikayesini ise şöyle anlattı: "Hep şarkı söyledim ama müziği annem hastayken buldum. 2-3 ay boyunca hastanedeydi. Babam o dönemde evde birçok parti verdi. O zaman çok müzik dinledim ve söylemeye başladım. Sanırım 8 yaşlarındaydım. Annem büyük bir savaş verdi ve ayağa kalktı." dedi ve Hadise'nin takımında yer aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.