ANADOLU Gazetesi 38. Yaşında

ANADOLU Gazetesi 38. Yaşında

16 Eylül 1983’de yayın hayatına başlayan Anadolu Gazetesi, 38 yaşında.

A+A-

Anadolu Gazetesi 16 Eylül 1983’de yayın hayatına başlayarak okuyucularına “Merhaba” dedi. 38 yıldan buyana  yayın politikasını daima milletten yana belirleyen gazeteniz Anadolu, yazılı basında olduğu gibi  www.anadolugazete.com.tr internet haberciliğinde de ANADOLU’nun  İL ve İLÇELERİ’nden kesintisiz ilkeli habercilik yayın politikası ile siz değerli okuyucularının desteği ile Cumhuriyetin değerlerini milletin değerleriyle buluşturup, ilkeli yayın politikasına devam etmektedir.

ANADOLU Gazetemizin  39. Yılında da daha nice büyük başarılara imza atmak amacıyla ekibimizle birlikte tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Teşekkürler Anadolu...

YAYIN İLKELERİMİZ

TARAFSIZ...

Birinci sayfadaki manşet haberinden son sayfasındaki haberlerine kadar yer alan tüm sayfa ve sütunlarımızdaki siyasi, ekonomi, sosyal, kültürel, sanat, spor ve magazin  haberler için kesin ölçü doğru habercilik ve tarafsızlıktır.

YORUMDA HÜR...

Yazarlarımız yorumlarıyla konuları işlemede ve görüşlerini aktarmada hürdür. Yazar yelpazemiz Ankara ve Türkiye'nin menfaatlerini korumada kararlıdır. Yapılan eleştiriler yıkıcı değil, yapıcı şekilde kaleme alınmaktadır. Uyarıcı ve yol gösterici yazılara ağırlık ve önem verilmektedir.

CUMHURİYET’E BAĞLI...

Yayınlarımız Millidir. Anayasa'nın ve Cumhuriyetimizin kurucu ruhunun ilkeleri doğrultusundadır. Türkiye'nin millet ve devlet olarak bölünmez bütünlüğünü benimsemiştir.  Cumhuriyetimize bağlı ve geçmişimize saygılıyız. Vatanperverlik değişmez ilkemizdir.

ANADOLU'NUN SESİ...

Gazetemiz, Anadolu coğrafyasında yüzyıllar içinde yoğrulmuş tarihimizin, geleneklerimizin, manevi değerlerimizin, örf ve ananelerimizin yaygınlaşmasına, gelecek kuşaklara aktarılmasına önem veren yayınlarıyla, kültür mirasımızın korunması yönünde sıkı takipçisidir.

FİKİRLERE SAYGILI...

ANADOLU Gazetesi, hiçbir siyasi görüş ve ideolojinin etkisi altında değildir. Üzerimizde hiçbir siyasi ve iktisadi güç yoktur. Gazetecilik ilkelerinden yayın hayatımız boyunca taviz vermediğimiz için, okurlarımızın güvenini kazandık ve bu güvene layık olmaya devam edeceğiz.

Okurumuzdan aldığımız güç ile yarınlara güvenle bakmaktayız. Yayın ilkelerimiz doğrultusunda yıkıcı ve bölücü düşünceler hariç, tüm fikirlere yer verir, saygı duyarız.

HALKIN GAZETESİ...

Orta Anadolu’nun en büyük ve en ciddi gazetesi olan ANADOLU Gazetesi ve haber portalımız: www.anadolugazete.com.tr bir Cumhuriyet sevdalısıdır. Devletin laikliğine, demokrasiye, insan haklarına ve Türk Milleti’nin milli ve manevi duygularına bağlı bir yayın anlayışına sahibiz.Ülkemizi, insanımızı ve Anadolu’muzu çok seviyoruz.

HABERİN DOĞRUSU BU ADRESTE

www.anadolugazete.com.tr

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.