Özel maketlerle farkındalık kampanyası

Özel maketlerle farkındalık kampanyası

Jargon Medya, 9 Ekim Dünya Posta Günü vesilesiyle anlamlı bir sosyal sorumluluk kampanyası başlattı. Yıl boyunca sürecek kampanyanın teması “Kadına Şiddete Karşı” güçlü bir duruş oluşturuyor.

A+A-

Jargon Medya, 9 Ekim Dünya Posta Günü vesilesiyle anlamlı bir sosyal sorumluluk kampanyası başlattı. Yıl boyunca sürecek kampanyanın teması “Kadına Şiddete Karşı” güçlü bir duruş oluşturuyor.

ANADOLU GAZETESİ’Nİ ZİYARET ETTİLER

İlgili kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere medya şirketlerine özel hazırlanan ve içerisinde şiddete karşı hazırlanmış bir maketi posta zarfıyla gönderen şirket, farkındalık oluşturmak adına kampanyayı dijital platformlara da taşıyarak özel etiketler oluşturdu. Kampanya kapsamında Anadolu Gazetesi’ne ziyaret gerçekleştiren Kırk Fikir Bİ Fayda Üyesi ve Jargon Medya Kurucusu Yusuf Demirtaş, projelerinin detaylarını Kırşehirliler Vakfı Genel Sekreteri ve Anadolu Gazetesi Kurucu Sahibi Ali Çetin’e anlattı.

yusuf-demirtas.jpg

KADINA ŞİDDETE KARŞI DİK DURUŞ

Demirtaş, “Jargon Medya olarak ilkini beş yıl önce yaptığımız ve her sene farklı bir sosyal sorumluluk projesine dönüştürdüğümüz 9 Ekim Dünya Posta Günü’nde bu yıl ise sesimiz kısılıncaya dek sürdüreceğimiz ve asla alıştırılmayacağımız “Kadına Şiddete Karşı” bir duruş ortaya koymak istedik. Sizler bu mektubu okurken terleyen ellerinize kağıttaki simsiyah boyanın geçmesini istedik ki bu şiddete karşı kendimizi sorumlu hissedelim. Bu lekenin çıkması için harekete geçelim!” dedi.

jargon-1.jpg

KAMPANYA İÇİN ÖZEL MAKETLER HAZIRLANDI

Bu yıl birçok kurum ve kuruluşa kadına şiddetin karşısında olduklarını simgeleyen bir maket gönderdiklerini belirten Demirtaş, “Bu maketin dik durmasını sağlayacak olan desteklerini yerleştirerek, şiddete karşı olacak dik duruşu simgeleyip, gönderdiğimiz etiketlerden seçtiğiniz bir etiketi maketteki boşluğa yapıştırarak bu hususta haykıracağımız sloganı seçebilirsiniz. Sizlerden bu maketi masanızda görünüz pozisyona getirerek “Kadına Şiddete Karşı Ben De Varım!” mesajını herkese vermenizi istiyoruz. Masanıza koyduğunuz bu maketin bir fotoğrafını çekip hikayenizde @jargonmedya’yı da etiketleyip paylaşırsanız bu amaç uğrunda sesimizi hep birlikte duyurabiliriz” dedi.

jargon-2.jpg

 #eminebulut #özgecanaslan #şuleçet #cerenözdemir #aleynacan  #dilekince #rukiyeçerman #hülyaözmen #canannergiz #selmatetik #gülnürkocabaş #sevilayalkaç #şenayakdoğan #asiyaykan #cerendemirkan #necmiyecerenbaran #nesrinaksoy #şeymaşahin

#pembacanal #leylacengiz #zülaltütüncü #yoncaduman #mehtapözkanlı #özlemyıldırmaz #leylagün #gamzetuncel #kadriyepolat #büşraceylan #seldaduman #güzemşen #sinemkır #gamzeergüneş #kaderkaya #fatmakaracakaya #elifçam #selimeateş #elenamal #hanifemal #gözdeçakır #ipekkovan #gizemolgun #nezahatdurmaz #gizemgünay #cansukaya #şuletirimoğulları #banukesler #mervenuröztürkmen #güzideyıldırım #arzugültekin #gülersubaşı #zümrütbayram #haceraladağ #şükrandurmak #hediyedurmaz #kaderözdemir #berivanbayam #büşraçiftçi #nazlınuradıyaman #yükselyavuz #meltemkaraaslan #aminaalmouna #güllüyurtoğlu #dilekbozal #nilüferacar #haticeeren #ranagünlü #aysunbozcan #baharakbaş #pınaraktaş #asumanragıpoğlu #zehraragıpoğlu #gönülçakı #emineebren #melekkarataş #özlemtaşoğlu...

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.