Öztürk Yılmaz: Yurtlar, Yemekler, Servisler Ücretsiz olacak

Öztürk Yılmaz: Yurtlar, Yemekler, Servisler Ücretsiz olacak

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz milyonlarca öğrenciye seslendi! Yurtlar, Yemekler, Servisler Ücretsiz olacak.

A+A-

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz milyonlarca öğrenciye seslendi! Yurtlar, Yemekler, Servisler Ücretsiz olacak

“Ben bütün gençlere çağrıda bulunuyorum.” diyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Okul öncesinden üniversite bitirene kadar yurtları, yemekleri ve servisleri ücretsiz yapacağım.” İfadelerini kullandı.

Öğrencilerin yaşamış oldukları sıkıntıları Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz dile getirerek Yenilik Partisi iktidarında yurtların, yemeklerin ve servislerin ücretsiz olacağını duyurdu.

YURTLAR, YEMEKLER VE SERVİSLER ÜCRETSİZ OLACAK

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Ben yurtları parasız yapacağım. Konforlu ve parasız yurtlar olacak. Öyle ucube yurtlar olmayacak. Yurtların içinde internet ve televizyon başta olmak üzere öğrencilerin her türlü ihtiyaç duyduğu araç ve gereçler bulunacak.

İkinci olarak yemekleri parasız yapacağım. Üçüncü olarak ise okul öncesinden üniversiteye kadar tüm öğrencilere servisleri ücretsiz ve parasız yapacağım.” dedi.

GELİN BİZE KATILIN YENİLİĞİ BİRLİKTE YAPALIM

“Gelin bize katılın ve yeniliği birlikte yapalım. Bu anlamsız gidişe bir son verelim.” diyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, “Öğrencisini getirip Ankara'da İstanbul'da Adana'da sokağın ortasında bırakıp hadi kendine bir yer bul ve oku diyen anlayış, vicdansız anlayıştır. Sonra utanmadan çıkıp bir “sosyal devletiz” demesinler. Bunu demeye hakları yok.

BUNLAR GENÇLERİN DÜŞMANIDIR

İktidarın ve muhalefetin gençliği sevmediğni ve gençliğe düşman olduğunu dile getiren Yılmaz, “Bunlar gençlerin düşmanındır. Belediyelerin paraları mı yok? Ben olsam 50 tane otel kiralarım ama onlar yapamazlar çünkü bunlar sosyal medyada meşhurlar, vatandaşın vicdanında meşhur değiller.” dedi.

Öztürk Yılmaz’ın açıklamasının devamı şöyle:

Her şeyi parasız yapacağım. Eğer gerçekten buna destek veriyorsanız, gelin katılın aramıza.

Gençlere özellikle söylüyorum, bu açıklamayı arkadaşlarınızla paylaşın. Yenilik Partisi’nin eğitimi A'dan Z'ye, servisleri, yurtları ve diğer konuları parasız yaptığını paylaşın. Sizden rica ediyorum gençler, bu sistem sizin sabrınızı zorluyor, sizi agresifleştiriyor. Ama merak etmeyin,  biz kazanacağız ve bu sisteme dur deyip son vereceğiz. Yenilik Partisi ile sizler de özgür, ekonomik olarak cebinizde paranın olduğu yepyeni bir eğitim modeli ile yüzleşeceksiniz ve mutlu olacaksınız.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.