01 Ocak 2019 burç yorumları

01 Ocak 2019 burç yorumları

01 Ocak 2019 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü arkadaşlarınızla ilgili rahatsız olduğunuz bir konu tekrar gündeminize gelebilir. Bugün bu konuyu çözüme kavuşturun ve düşüncelerinizi açıkça ifade edin. Ertelediğiniz her şeyi gündeminize alma zamanıdır şimdi. Özel yaşamınız da ise eşinizin duygusal yaklaşımlarına aynı şekilde karşılık verin.

BOĞA BURCU

Gökyüzü iş hayatınızda sıkıntıların son bulacağına işaret etmekte. Kendinize inancınıza güvenin ve ilerleyin. Özel yaşamınızda ise yeniden yapılanma sürecindesiniz. Üzüntü ve kaygılar sona eriyor AŞK hükmünü en ihtişamlı hali ile sürmeye başlıyor.

İKİZLER BURCU

Bugün aile bireyleriniz aracılığı ile girişimlerde bulunabilir; yeteneklerinizi hayata geçirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Mesleğinizle ilgili kendinizi tanıtmak, için fırsatlarla dolu bir gün. İşte bu kolaylık size maddi getiriler sağlayabilir. Özel yaşamınızda da keyifli gelişmeler söz konusu kalbiniz kalbi ile birleşecek sevdiğiniz insanla.

YENGEÇ BURCU

Bugün maddi konularda hesaplamalar yapmanız oldukça faydanıza olacaktır. Paranızı değerlendireceğiniz büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz elinizi çabuk tutarsanız her şey olumlu ilerler ve hayatınızın yatırımını gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal karışıklığınız devam etmekte.

ASLAN BURCU

Çalışma arkadaşlığı yaptığınız kişilerle, eleştiriden uzak ve ılımlı bir şekilde anlaşmaya çalışmanız bugünün anahtarıdır. Özel yaşamınızda ise, beraber olduğunuz insana yeteri kadar söz hakkı tanımazsanız; anlaşmanız tabi ki mümkün olmaz. Sakin ve anlayışlı davranın aşkı kibire mağlup etmeyin.

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün, İş ortaklığı başta olmak üzere, özel ilişkilerinizde gerçekçi bir şekilde düşünmenizi ve hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Beraberliğinde sorunları olanlar, birlikte çözmeyi, sırt sırta vermeyi başardığınız anda, sorunlarınızı çözeceksiniz.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü bugün sözlerinize dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri; İyi şeyler yapmaya çalışırken boş yere gerilim yaratmayın. İş birlikleri ve öneriler sizin kendinizi geliştirmenizi ve huzuru yakalamanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise heyecanı yüksek bir gündesiniz.

AKREP BURCU

Kendinizle ilgili özel bir durum söz konusu olabilir ve hayatınızın bundan sonrasında nasıl davranmanız gerektiğini belirlemek için önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Sizlere önerim kendinize adil davranın ve sezgilerinize güvenerek kararlar alın.

YAY BURCU

Kariyeriniz ve işinizle ilgili konularda kendinizi nasıl daha fazla geliştirebileceğinizi neleri ortaya koyup başarıya giden yolda hızla ilerleyebileceğinizi bugün birlikte olduğunuz insanların önerileri ile belirleyebilirsiniz. Yaratıcı zekanızı sonuna kadar kullanın. Özel yaşamınızda bilinçli yanınız duyguların önüne geçerek, ilişkinizde kendi yanlışlarınızı fark etmenizi sağlayacak.

OĞLAK BURCU

Bugün duygusal konularda son derece kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz karşınızdaki insana savunma hakkı vermeden suçlamalarda bulunup gerginlikler yaşamanız olası. Kızdığınız her hangi bir olayın acısını sevdiklerinizden çıkartmamalısınız. Karşınızda ki insanında sabrının bir sınırı olduğunu unutmadan hareket edin. İş hayatınızda ise önemsiz bir gelişme size büyük fırsatları getirebilir.

KOVA BURCU

Parasal gelirlerinizde artış söz konusu olabilir bu geçişten en yüksek seviyede faydalanmak için hızlı hareket etmeniz ve her günü iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Yetenekleriniz özgür bırakıp kendinizi geliştirmek için kullanın. Özel yaşamınızda ise bugün alacağınız bir mesaj mail sizleri fazlası ile heyecanlandırabilir.

BALIK BURCU

Bugün beklemediğiniz bir hamle ile finansal kaynaklarınızla ilgili bir oyunun içinde bulabilirsiniz kendinizi dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanın bitmek tükenmek bilmeyen istek ve şikayetleri karşısında büyük tartışmalar yaşanabilir.

 

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.