02 Ocak 2019 burç yorumları

02 Ocak 2019 burç yorumları

02 Ocak 2019 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün anlayışınız olaylara yaklaşımınızda ki adil tutumunuzla iş ve özel yaşamınızda sorunlarınızı aşacağınızı müjdeliyor sizlere. Bu durum bazı kıskanç insanları rahatsız edebilir. Bu durumlara karşı dikkatli olmalı ve bu insanlara karşı taviz vermeden hak ettikleri şekilde davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise bugün eş yada sevgilinizden gelecek güzel haberlerle moraliniz yükselecek.

BOĞA BURCU

Bugün hemen her konuda içtenliğiniz iletişime verdiğiniz önem iş hayatınızda zor olarak değerlendirdiğiniz Konularda bile son derece etkili olacak sonuçlar almanızı sağlayabilir. Başarınız ve pozitif yaklaşımlarınız birilerini fazlası ile rahatsız edebilir bırakın olsunlar siz yapmanız gerekenlerle uğraşmaya devam edin ve kıymetli vaktinizi işiniz için harcayın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin size olan ilgisi ruhunuzu aşkla besleyecek.

İKİZLER BURCU

Gökyüzü bugün mesai arkadaşlarınızla vakit geçirmekten çok işinize konsantre olmanız için uyarıyor sizleri. Bugün maaşınızda artış olabileceği gibi beklediğiniz bir para da sürpriz bir şekilde size gelebilir. Özel yaşamınızda ise keyifli gelişmelerle moraliniz yükseliyor sevilip sevmenin enerjisi ile kuşatıldığınız bir gündesiniz.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda yaşanacak sürprizlere işaret etmekte. Uzun zamandır devam eden bir ilişki içindeyseniz resmileştirme kararı alabilirsiniz. İş hayatınızda da ticari konuların fazlası ile önem kazandığı bir gündesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle bugün empati kurmaya çalışmalı ve söylenenleri doğru değerlendirdiğinize emin olmalısınız.

ASLAN BURCU

Bugün iş hayatınızla ilgili konularda başkalarının değil kendi çizdiğiniz yolda ilerleyin ve sizin için olumlu gelişmeleri negatif tarafıyla düşünen insanlardan uzak durun. Özel yaşamınızda ise sürpriz gelişmeler sizleri bekliyor.

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda rahatsızlık duyduğunuz kişi ve olaylara karşı tavrınızı net bir şekilde ortaya koyarak doğru adımlar atmanıza yardımcı olacak. Bu hayat sizin ve sahip olduğunuz yeteneklerinizi kullanıp size sunulan şansları değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızı ifade ederken kaygıları bir tarafa bırakıp olabildiğince doğal davranmalısınız.

TERAZİ BURCU

Bugün iş hayatınızda arayışlarınız olumlu sonuçlar verecektir. İşinizle ilgili her konuyu ve zamanı akıllıca değerlendirmeli kendi şansınızı yaratmalısınız. Maddi konularda uzun zamandır süre gelen sıkıntılarınız alacağınız olumlu sonuçlar almanızı sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise eski aşkınızın ısrarlı aramaları ve yeniden bir şans istemesi tahammül sınırlarınızı zorlayabilir. Eski olanı ardınızda bırakıp siz güne bakmalısınız.

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda ise oldukça yoğun ve temponun getireceği olumlu gelişmelere işaret etmekte. Özel yaşamınızda ise aşka küskün Akrepler ilgi duyduğunuz birinin duygularını ifade etmesi ile yeni bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz bu konuda sezgilerinize güvenmeniz yeterlidir.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda ise bugün keskin kararlar almadan önce ayrıntılara önem vermeniz finansal anlamda risk taşıyan işlerden mümkün olduğu kadar uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Özel yaşamınızda ise birlikteliği devam eden Yaylar sevgiliniz ya da eşinizin aşırı kıskançlıkların sebep olacağı tartışmalar yaşanabilir olabildiğine sakin olun ve sonrasında pişman olacağınız kararlar vermeyin.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün iş ilişkilerinizi bozmak isteyecek kişilere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Siz yapmanız gerekenlere odaklanın ve işinizi şansa bırakmadan hareket edin. Özel yaşamınızda ise ilginç gelişmeler yaşanabilir eş ya da sevgilinizin alacağı bir ödül ya da ikramiye her ikinize de olumlu yönde sürprizler yaşatabilir.

KOVA BURCU

Gökyüzü bugün sahip olduğunuz güzellikler için ne kadar şanslı olduğunuzun farkına varmanızı sağlayacak. İş hayatınızda da maddi konularda güzel gelişmelerle moral bulacaksınız. Özel yaşamınızda ise sabırlı olun ve birlikte olduğunuz insanın dürüstlükle davranması için ona bir şans verin ve mutlu olmaya bakın.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili sürpriz gelişmelerle sevineceğinizi müjdelemekte. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir teklif alabilirsiniz. Akılcı davranın ve hızlı kararlar verin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle sorunları çözüme kavuşturmak elinizde siz yeter ki ne istediğinize karar verin.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.