04 Ocak 2019 burç yorumları

04 Ocak 2019 burç yorumları

04 Ocak 2019 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Bugün kalbinizin sesine kulak verin ve kararlarınızı bu doğrultuda verin. İş hayatınızda netlik kazandırırken sizleri olduğunuzdan daha da güçlü bir ruh hali içine sokacak ve cesur davranışlar içinde isteklerine ulaşmak isteyen çalışkan bir asker gibi hedeflerinize ulaşmak için mücadele ederek isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Bekar Koç’lar bu süre içinde yeni bir ilişkiye adım atmak üzereyseniz her ayrıntıyı gözden geçirin.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün iş ve eğitim hayatınızda kendinize yeni bir yol çizebilir yeni başlangıçlarla hayatınızı restore edebilirsiniz sizlere önerim içinizde ki sesi dinleyerek doğrularınızı bulun ve peşinden gidin. Özel yaşamınızda ise Kıskançlıkların sebep olacağı tartışmalara karşı öfkeli davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Bekar Boğa’lar anlık heveslerle duygularınızdan emin olmadan hareket etmelisiniz.

İKİZLER BURCU

Bugün çevrenizde yaşanacak gelişmelerle sizin için neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu daha iyi kavramanıza neden olacak. Özel yaşamınızda dış etkiler ilişkinizde gerginlikler yaşamanıza sebep olabilir. Kendi aranızda sorunlarınızı çözümlemeye çalışmalı ve dışarıya karşı birlikte güçlü bir tavır sergilemelisiniz. İlişkilerinde sorunlar yaşayan İkizler ise bugün tartışmalardan kaçının.

YENGEÇ BURCU

Bugün kendinizi şımartın ve sevdiğiniz hemen her şeye öncelik gösterin. Başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakmalı ve kendinize hak ettiğiniz ama göstermediğiniz değeri vermeye başlamalısınız. Kendinize güvenin ve emin adımlarla ilerleyin. İş hayatınızda da krizleri fırsata çevirebilirsiniz. Yeter ki kendinize güvenin.

ASLAN BURCU

Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda sizin dışınızda gelişen zorluklardan sonra ayağa kalkarak adeta zaferini ilan etmiş bir imparator ya da imparatoriçe gibi gücünüzün farkına varmanızı sağlayacak. Her şey kontrol altına giriyor ve haksızlıklar sona eriyor yaşam sizin için yeniden şekillenmekte Şimdi güçlü doğanızı yaşama tüm ihtişamı ile yansıtma zamanı.

BAŞAK BURCU

Farkındalığınızın oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. İşinizle ilgili krizleri çözecek dostu düşmanı ayırt ederek doğru kararlar alabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise roller değişiyor iş hem ve özel yaşamınızda isteklerinizi net bir şekilde ortaya koyacak ve isteklerinizi elde edeceksiniz.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda seçimlerinizin bir hayli önem kazandığı bir güne işaret etmekte. Bu gün isyankar davranışlardan uzak durun ve size uzatılan yardım elini boş bırakmayın. Özel yaşamınızda ise yoğun ve coşkulu gelişmeler sevginin gücünün nelere kadir olduğunu deneyimlemenizi sağlayacak.

AKREP BURCU

Bugün işinizle ilgili konularda beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya kalabilir evdeki hesabın çarşıya uymaması ile kontrolü kaybettiğinizi düşünebilirsiniz sakin olun ve akışta kalın günün ilerleye saatleri ile her şey yoluna girecektir. Özel yaşamınızda ise Eş ya da sevgilinizle ilgili söylenen yalan yanlış şeylere itibar etmeyin. Emin olmadığınız hiçbir konuda yanılgıya düşmek istemiyorsanız şayet.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün; işinizle ilgili konularda dikkatli ve disiplinli davranmayı elden bırakmamanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık duygusallık haksızlık etmenize sebep olabilir dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise hali hazırda var olan bir arkadaşlığınız farklı bir boyut kazanabilir çekiciliğinizle karşı cinsin üzerinde olumlu etkiler bırakacak ve ruhunuza kalbinize iyi gelecek gelişmelerle aşk hayatınızda heyecanların içinde bulacaksınız kendinizi.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda her zamankinden dikkatli ve detaycı olmanız için uyarıyor sizleri. Detaylar gün içinde başarılı olmanızın anahtarı olacaktır. Düşüncelerinizi kelimelere yansıtmadan önce bırakın herkes eteğindeki taşı döksün. Özel yaşamınızda ise eşinizle ilgili bir beklentinizin gerçekleşmesi sizi oldukça sevindirebilir ve büyük bir kutlama ile günü taçlandırabilirsiniz.

KOVA BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda alacağınız teklifleri sonuna kadar değerlendirmeli ve kararlı olmanız için destekliyor sizleri. Özel yaşamınızda ise Aileniz ve eşinizle iletişim kurmakta zorlanabilir yanlış anlaşılmalar yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz dikkatli davranın.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili bir konuda sizden saklanan bir olayın iç yüzünü öğrenerek güvendiğiniz kişilerin hiçte sizin tahmin etmediğiniz gibi birileri olmadığını öğrenebilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol altında tutun ve duygusal davranmayın. Özel yaşamınızda da eş yada sevgilinizin yakınlarından kaynaklanan problemler söz konusu olabilir. Yıkmakta sizin elinizde yeniden yapılandırmakta karar sizin. Bekar Balıklar sürpriz bir haber bir teklifle aşk hayatınız hareketlenebilir.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.