06 Eylül 2018 burç yorumları

06 Eylül 2018 burç yorumları

06 Eylül 2018 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü iş hayatınızda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Haksızlıklara maruz kalabilirsiniz iletişimde gizliliğe önem verin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile gururlanacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. 

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda istikrarlı enerjiler ile popülaritenizin yükseleceğine işaret etmekte. Maddi olarak ta kazanımlarınız artmaya başlıyor iyi değerlendirmeli ve disiplini elden bırakmadan hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise mutluluğunuzla mutlu olan dostlarınızın desteği korkularınızdan tamamen uzaklaştıracak sizleri. 

İKİZLER BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda önemli teklifler alabileceğinize işaret etmekte. İyi değerlendirmeli duygusal hareket etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise kıskançlıklar ilişkinizi ciddi şekilde hırpalayabilir ve sonucunda üzülen taraf siz olabilirsiniz dikkatli olun.

YENGEÇ BURÇU

Gökyüzü bugün duygularınızla hareket etmemeniz için uyarıyor sizleri özellikle işiniz ile ilgili konularda başkalarına yardımcı olurken hiç beklemediğiniz zararlar görebilir iyi niyetli olmayan kişilerden zarar görebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise geçmiş ilişkiler den kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. 

ASLAN BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda size gerginlikler yaratabilecek kişilere karşı sakin olmanız için uyarıyor sizleri. Kendilerini ön plana çıkarma çabası içinde olan kişilerle tartışarak onların istediklerini gerçekleştirmeyin. Özel yaşamınızda ise aşka emek vermeli endişeleriniz ile karşı tarafı incitecek yaklaşımlar içinde olmamaya dikkat etmelisiniz.

BAŞAK BURCU

Gökyüzü maddi konularda her türlü riskten uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Maddi kayıplar yaşayabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Ayrıca çalışma arkadaşlarınızın resmi belgeler ile ilgili işlerine müdahale etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise karşılıklı duygusal yakınlaşmaların daha keyifli olacağı bir gündesiniz. 

TERAZİ BURCU

Gökyüzü bugün ticari ve hukuki konularda dikkatli olmanız için  uyarıyor sizleri. Ayrıntılar önem kazanmakta. İşinizle ilgili konularda birileri sizleri yanıltabilir finansal zararlar görebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sürpriz yakınlaşmalar söz konusu olabilir.

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün aşkta yüzünüzün güleceği gelişmelere işaret etmekte. Bekar Akrepler yeni aşklara yelken açabilirler. İş hayatınızda ise para alışverişlerinde dolandırılabilme ihtimaliniz oldukça yüksek yeni tanıdığınız kişilere hemen itimat etmemelisiniz. 

YAY BURCU

Gökyüzü bugün eski arkadaş ya da dostlarınız dan işinizle ilgili konularda faydalar göreceğinize işaret etmekte. Finansal konularda tıkandığınız durumlar da yaşayacağınız rahatlamalar işinizi yeniden sevip sahiplenmenize yardımcı olacak. Özel hayatınızda ise romantik ilişkiler günün getirileri arasında.  

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün duygusal konularda kelimelerinizi seçerek ifade etmeniz için uyarıyor sizleri. Kendinizi haklı görerek haksızlıklar yapmamalısınız. İş hayatınızda ise hukuki ve resmi işlerde hiç bir ayrıntıyı atlamamalısınız. Küçük gördüğünüz şeyler büyük sorunlara yol açabilir. 

KOVA BURCU

Gökyüzü işinizle ilgili bugün söz verirken dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Verdiğiniz sözleri yerine getiremeyebilir güven kaybına sebep olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle aşk tazeleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.  

BALIK BURCU

Gökyüzü işinizle ilgili sabah saatlerinde başkalarından kaynaklı sorunlar ile uğraşabileceğinize işaret etmekte. Dikkat edin gözünüzü dört açın ve gördüğünüz yanlışlara tepkinizi anında vermeye gayret edin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yakınlarının söylemleri aranızda gerginliklere yol açabilir. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.