06 Nisan burç yorumları

06 Nisan burç yorumları

06 Nisan burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Sevgili Koç; güne iyimser bir ruh haliyle uyanabilir, yurt dışı, sosyal medya ya da eğitimlerle ilgili girişimlerde bulunabilirsin. Bugün hem fiziksel hem de zihinsel güç gerektiren aktivitelerde yer alabilirsin. Ancak akşam saatlerinde somut adımlar atmak isteyebilir, maddi kaynaklarınla ilgili farklı fikirler alabilirsin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa;  sabah saatlerinde içten içe risk almak isteyebilir, somut adımlar atmadan önce arka planda araştırmalar yapabilirsin. Günün ikinci yarısında burcuna geçen Ay ile birlikte, yaşamını ve ilişkilerini ilgilendiren konularda yeniliklere açık olabilir, hayatın sana sunduğu güzelliklere yönelebilirsin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler; günün ilk yarısında sosyal gruplar içerisinde aktif olabilir, ortaklaşa yürüttüğün konularda bazı fırsatlar yakalayabilir ve keyifli ortamlara katılabilirsin. Ancak akşam saatlerinde bir anda yaşadığın farkındalıklar nedeniyle içine kapanık ve sessiz olabilirsin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç; sabahın ilk saatlerinde harekete geçmeye hazır olabilir, iyimser duygularla risk almaya hazırlanabilirsin. Aslında bütün günü kalabalıklar içinde çeşitli organizasyonlara katılarak geçirebilirsin. Akşama doğru ise arkadaşların ya da içinde bulunduğun gruplar sana sürpriz yapabilir, keyif dolu sofralarda yer alabilirsin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan; kişisel doğrularını ifade ederken, egonu da dinleyebilir, kendinden fazla bahsedebilirsin. Bu arada romantik ilişkilerde de iyimser gelişmeler yaşayabilirsin.  Günün ikinci yarısında daha fazla göz önünde olabilir, sosyal ortamlarda bulunabilir, farklı gruplardan kişilerle bir araya gelebilirsin.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak; güne alışveriş yaparak, evin ya da ailenin ihtiyaçlarını gidermek için harekete geçerek başlayabilirsin. İyimser duygularla dolu olduğun için bütün zorlukların altından kalkabileceğini düşünebilirsin. Akşam saatlerinde alacağın sürpriz haberler keyfini yerine getirebilir, yakınlarınla bir araya gelebilirsin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi; hareketli bir güne uyanabilir, birçok organizasyona katılmak ve sevdiklerinle bir arada olmak için iletişim halinde olabilirsin. Akşam saatlerinde ufak güven krizleri yaşayabilir, bütçeni korumak için ufak değişiklikler yapmaya razı gelebilirsin. Sürpriz birliktelikler gündeme gelebilir.

AKREP BURCU

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde enerjin çok yüksek olduğundan bütün işlerini bitirmeye, alacaklarını toplamaya odaklanabilirsin. Akrabalarınla arandaki para alışverişinde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ancak akşama doğru Ay karşıt burcunda hareket etmeye başlayacak ve karşındakilerin tekliflerine göre hareket edeceksin.

YAY BURCU

Sevgili Yay; güzel ve çekici görünmek istemen, harcamalarını da artırabilir. Hareket ve heyecan yaratacak gelişmeler kendini özgürce ifade etme şansı verirken hoşlanacağın ortamlarda keyifli saatler geçirebilirsin. Ama akşama doğru enerjin iyice düşebilir ve beklenmedik işler seni bekliyor olabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak;  bugün de zamanın ev ve iş arasında bölüştürebilir, başladığın konularda sonuç almak için çaba sarf edebilirsin. Son günlerin gerilimini akşam saatlerinde üstünden atabilir, yaşamdan keyif almanı sağlayacak ani organizasyonlara katılabilirsin. Sevdiklerinin sürprizleri çok hoşuna gidebilir.

KOVA BURCU

Sevgili Kova;  yoğun iş tempon; üzerinde çalıştığın projeyi yetiştirmen konusunda endişe duymana neden olurken, sevdiklerinin vaktinde gelen yardımları rahatlamanı sağlayacaktır. Günün ikinci yarısını kendine ve ailene ayırmak isteyebilir, evde misafir ağırlayabilir, ani kararlar alabilirsin.

BALIK BURCU

Sevgili Balık; hafta sonunun gelmesine rağmen hâlâ iş konuları seni meşgul ediyor olabilir, annenden ya da sosyal ortamından aldığın destekle kendini daha cesur hissedebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde alacağın haberlerle harekete geçebilir, kısa bir yolculuk planlayarak yakınlarınla bir araya gelebilirsin.

 

 

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.