07 Haziran burç yorumları

07 Haziran burç yorumları

İşte 07 Haziran burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün ailenizle ilişkilerinizde kimsenin avukatlığına soyunmamanız için uyarıyor sizleri. Haklıyı haksızı ayırt edememenin pişmanlığını yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin söylediklerini dikkate almadığınız sürece huzursuzluklar ve hatalar ilişkinize zarar vermeye devam edebilir.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda profesyonelliğinizi gölgeleyecek hiç bir yaklaşım içinde olmamanız adına uyarıcı. Duygularınızı işinize yansıtmamalı özel yaşamınızda ne yaşanırsa yaşansın kendinizi tutmalı mesleğinize yansıtmamalısınız. Özel yaşamınızda ise aldığınız kararları gözden geçirirken korkularınıza yenilmeyin.

İKİZLER BURCU

Bugün iş ve eğitim hayatınızda ki konuları doğru algılayamayabilir yersiz tepkilerinize aynı şekilde karşılık bulabilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise hissetmediğiniz duygularla ilişkinizi zorlamaya ile ne kadar devam ettirebilirsiniz düşünmelisiniz.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü bugün maddi konularda iki yüzlü insanların entrikaları yüzünden zor durumda kalabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Parasal konularda bilmediğini alanlarda boy göstermeye çalışmamalı aceleci yaklaşımlar içinde olmamalısınız. Özel yaşamınızda ise maddi konularda yaşanan olayları eş ya da sevgilinizden gizlediğiniz takdirde sorunlar artabilir.

ASLAN BURCU

Bugün özel yaşamınızda aşkın güzellikleri ile şifa bulabilir ruhunuz. Yaralamaktan yaralanmaktan kendinizi yeterince geri planda tuttunuz doğru zamanda doğru insanla yollarınız kesiştiği bu özel zamanlarda bu tutumunuzu değiştirmenin zamanı geldi. Son pişmanlık fayda etmez dikkatli olun. İş hayatınızda ise bugün yaşanan iptal ve terslikler yüzünden gerginlikler yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün iş değişikliği ya da yatırım planlarınız varsa acele etmemeniz için uyarıyor sizleri. Dikkatsizlik anlık kararlar üzücü durumlara neden olabilir gözünüzü dört açın. Yanlış yatırımların uzun süre sıkıntısını çekebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise inatlaşmalar küçük bir konunun büyüyerek ilişkinizde ciddi bir sorun haline gelmesine neden olabilir.

TERAZİ BURCU

Bugün maddi konularda yanlış kişilerin fikirlerine önem vererek zor durumda kalabilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise geçmiş ilişkilerinizden kaynaklı sorunlar yaşayabilir var olan ilişkinizde buna bağlı gerginliklerin tırmanması sonucu zorluklar yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU

Bugün arkadaşlarınızın özel yaşamları ile ilgili konularda  kimsenin etlisine tuzlusuna karışmamalısınız. Yardımcı olmaya çalışırken zarar görebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizden gelecek güzel haberler le sevinebilir onun size olan sevgi ve güveninin ne denli gerçek olduğunu daha iyi kavrayabilirsiniz.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün finansla ilgili konularda kardeş yada yakın arkadaşlarınız ile sorunlar yaşayabileceğinize dikkat çekmekte. Kendi menfaatleri için size haksız yaklaşımlarda bulunabilirler. Özel yaşamınızda ise ilişkiler de gerginlikler dışarından gelen müdahaleler gerginlikleri tırmandırabilir.

OĞLAK BURCU

Gökyüzü bugün öfkenin size her konuda zarar verebileceği konusunda uyarıcı. Aklınızı başınızda toplayın ve öfkeyle kırıcı sözler ile sadece insanları kendinizden uzaklaştıracağınızın farkına varın. Aksi halde üzülseniz de geç kalınmış pişmanlıkların kimseye faydası olmayacaktır. Özel yaşamınızda ise bitişler ve başlangıçlar la dolu enerjiler ile karşı karşıyasınız.

KOVA BURCU

Bugün hırslı insanlarla tartışmaktan uzak durun. Beklenmedik çirkinlikler ile karşılaşabilir hukuki boyutlara varan gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle daha iyi bir ilişkiniz olsun istiyorsanız önce ona olan tutumunuzu daha pozitif hale getirmek için çabalamalısınız.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün hemen her konuda büyük sözler söylememeniz için uyarıyor sizleri. Sözlerinin ağırlığının altından kalkamayabilir iş ve özel yaşamınızda buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Mahrem konuları başkaları ile ulu orta konuşmamanız gerektiğini kabullenmelisiniz. 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.