1 Eylül günlük burç yorumu

1 Eylül günlük burç yorumu

1 Eylül günlük burç yorumları sizlerle. Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 01 Eylül 2018 Cumartesi gününün burç yorumlarını sizler için derledik.

A+A-

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, özgüveniniz bugün biraz düşük olabilir ve yeteneklerinizden şüphe duyabilirsiniz. Becerileriniz mükemmel, kendinizi bunalıma sokmayın. Durumunuza nesnel bir biçimde bakmaya çalışın ve neden kariyerinizde umduğunuz kadar hızlı ilerlemediğinizi tespit edin. Para için endişelenebilirsiniz, ama her şeyin sonunda düzeleceğini biliyorsunuz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün hayatınızdan sıkılmış ve hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Sorumluluklar altında gömülü hissediyorsunuz, gerçekten yapmak istediğiniz şeyi yapmak için zamanınız kalmadı. Önceliklerinizi yeniden düşünmek isteyebilirsiniz. Zaman yönetimi konusunda yaratıcıysanız, her şey yoluna girecektir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün her zamankinden daha az iyimser ve enerjiksiniz. Ancak, dikkat etmezseniz griple uğraşabilirsiniz. Kendinize biraz zaman ayırmak için iyi bir gün. Geçmişten gelen sorunlar, sizi rahatsız etmeye başlayabilir. Belki de hepsinden bir kerede kurtulmak için biraz çaba göstermelisiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün parayla ilgili bazı konular canınızı sıkabilir. Beklediğiniz para zamanında elinize geçmemiş gibi. Belki de profesyonel bir proje beklediğiniz gibi çalışmadı. Şimdi, yaratıcılığınızı işe koyma ve ihtiyacınız olan parayı kazanmanın bir yolunu bulmanın zamanı. Gerekli bilgi birikimine sahip olduğunuza inanın. İyi bir fırsat sizi bekliyor.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, eğer ilgilendiğiniz iş bir sevinçten ziyade bir yük gibi gelmeye başlıyorsa, işinizi yeniden düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Kişiliğiniz, gelişmek ve büyümek için çok uygundur. Meydan okuma zamanı geldiğini biliyorsunuz. Becerileriniz size birçok fırsat sunduğu için şanslısınız. Adımlarınızı dikkatli atın!

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün özellikle çevrenizdeki insanlarla uyum içindesiniz. Bu tür bir duyarlılık sizin için yenidir ve kafanıza gelen sayısız soruyla ne yapacağınızdan tam olarak emin değilsiniz. Bu her zamanki deneyiminizin dışında olsa bile, analiz etmek yerine kabul etmeyi deneyin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün gönüllü olarak hizmet vermek için bir grupla bir araya geliyorsunuz. İlk başta biraz garip hissedebilirsiniz, ama doğal liderlik yetenekleriniz yakında devreye girecek. Grup, sizsiz işlerin yürümeyeceğini fark edecek. Yetenekleriniz bir kez daha parlıyor. Kendinizle gurur duymalısınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün aldığınız bilgiler doğru olmayabilir. Birisi dedikodular yayıyor ya da sadece konuşacak bir şey yaratmak için çabalıyor. Tartışmalara katılmayın. İş yükünüz ağır olduğundan, önünüzdeki görevleri bitirmek için sosyalleşmekten kısa süreliğine vazgeçin.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün kendinizi biraz köşeye sıkışmış hissediyorsunuz. Özgüveniniz titrek ve yeni zorluklar karşısında korkuyorsunuz. Önünüzde sahip olduğunuz sıkıcı görevler, hayal gücünüzü veya yaratıcılığınızı olumsuz etkiliyor. Bu zor gün boyunca elinizden gelenin en iyisini yapın. İyi bir öğle yemeği yiyerek ya da müzik dinleyerek kendinizi şarj edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, siz ve eşiniz bazı fikir farklılıkları yaşıyor olabilirsiniz. Görünüşe göre, ikinizin de hayatın temel değerleri hakkında kesin fikirleri var ve bunlar tamamen senkronize değil. İletişim kurmak için fazladan çaba gösterin. Değerlerinizin ilk bakışta göründüğü kadar farklı olmadığını göreceksiniz. Aradaki bu fikir ayrılığı yakında kapanacak.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün havada gerginlik var ve aptalca aile argümanları canınızı sıkıyor. Kardeşler için ayrı aktiviteler düzenlemeye çalışın ve partnerinizi arkadaşlarıyla birlikte yemeye teşvik edin. Bu herkesin ayrı ayrı vakit geçirmesi gereken bir zaman. Yarın herkes tekrar bir araya gelmekten mutluluk duyacak.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün stresli bir gün olabilir. İş yükünüz her zamankinden daha ağır, sorumluluklarınız artıyor. Gün bir türlü bitmeyecekmiş gibi görünüyor, ancak tüm bu ihtiyaçları yerine getirmek için yeterli zamanınız yok. Kaygınızı başkalarına hissettirmemeye özen gösterin. Onlara karşı iyi davranırsanız, işlerinizi bitirmenize yardımcı olabilirler.

Yüksek Topuklar

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.