11 Haziran 2019 burç yorumları

11 Haziran 2019 burç yorumları

11 Haziran 2019 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Sevgili Koç; dün yaşanan gelgitlerin ardından hızla ilerleme kaydedebilirsin. Önümüzdeki birkaç gün ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklar seni meşgul edebilir. Kişisel gelişimini sağlayacak eğitim ve yolculuklar gündeme gelebilir. Sosyal medyada aktif olarak yer alabilir, gruplar içinde kendini ifade edebilirsin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa; iş ortamında yaptığın ortaklık ve iş birliklerinin ekonomik olarak da karşılığını almaya başlayabilirsin. Ekip çalışmaları yapman başarılı olmanı sağlayacağı gibi yeni ilişkilerin gelişmesine de faydası dokunacaktır. Kişisel bakımın için sağlık ve estetik kuruluşlarına gidebileceğin bir gündesin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler; bugün yaşamdan keyif alacağın uğraşlar içinde olabilirsin. Fiziksel görünüşünle ilgilenebilir, alışverişe çıkabilir, arkadaşlarınla ve sosyal çevrenle hoş vakit geçirebilirsin. Romantik ilişkilerde de şanslı ve güzel gelişmeler yaşanabilir. Seni hem geliştirecek hem de yeni iş birliklerine yol açacak hobiler edinebilirsin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde eve, aileye ve yuvaya dair girişimlerin ailen tarafından tarafından desteklenebilir. Kulağına gelen duyumlar bakış açını genişletmene yardımcı olabilir. Daha objektif ve akılcı davranışlar içinde olman aile içinde de huzuru yakalamanı sağlayacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan; gün içinde arkadaşlarının ve sosyal grupların desteğini alarak girişimlerinde olumlu gelişmeler yakalayabilirsin. Hedeflerine ulaşmak için eğitimlere katılabilir, kısa yolculuklara çıkabilir ya da tatilini planlayabilirsin. Ticari iş birlikleri kazançlarını artırabilir, yoğun iletişim trafiğin sayesinde yeni ilişkiler gelişebilir.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak; sabah saatleri senin için oldukça verimli geçebilir. Kariyerinde geliştireceğin iş birlikleri ekonomik kazançlara yol açacak, yeni girişimlerde bulunmanı sağlayacaktır. Adil, objektif ve sağduyulu davranışlar içinde olman üstlerin tarafından fark edilmene ve desteklenmene neden olabilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi; Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla, kendine zaman ayırabileceğin, fiziksel görünümünle ve kişisel gelişiminle ilgilenebileceğin bir gündesin. Bugün aynı görüşte olduğun kişilerle beraber olabilir, sosyal gruplar ve çevren tarafından desteklenebilir, hayata bakış açını geliştirebilirsin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrep; bugün yeni girişimlerden ve başlangıçlardan uzak durmanda fayda var. İç huzurunu ve dengeni yakalayabilmek için biraz yalnızlığa ve kendi içine çekilmeye ihtiyaç duyabilirsin. Bir süredir yaşanan gelişmeleri dingin bir kafayla değerlendirmek, olaylara uzaktan, akılcı ve sağduyuyla bakmanı sağlayacaktır.

YAY BURCU

Sevgili Yay; bugünlerde attığın adımlarda tek başına hareket etmekte zorlanabilirsin. Fakat içinde bulunduğun sosyal gruplar ve arkadaşların seni her konuda desteklemekte. Danıştığın kişilerden aldığın fikirler olaylara daha objektif ve akılcı bakmana neden olabilir; kazançların iş birlikleriyle daha da artabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak; üstlerinle ilişkilerinde desteklenebilmen için daha akılcı ve sağduyulu davranmalı, objektif bir bakış açısı yakalayabilmelisin. Çalışma arkadaşlarınla üstlendiğin projelerin olumlu sonuçlarını alabileceğin, ekip çalışmalarının verimini görebileceğin bir gündesin.

KOVA BURCU

Sevgili Kova; bugün entelektüel faaliyetlerde bulunmak, fikir alışverişi ve görüşlerini paylaşmak seni mutlu edebilir. Uzun yolculukları, yüksek eğitim ve yayıncılıkla ilgili konuları planlayabilir, yaratıcılık gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilirsin. Sevdiklerinden alacağın destek girişimlerinde olumlu sonuçlara yol açabilir.

BALIK BURCU

Sevgili Balık; finansal konularda yaşanan krizleri akılcı ve sağduyulu bir bakış açısıyla çözülebilirsin. Aileden ve geçmiş ilişkilerden gelen destekle objektifliğini muhafaza edebilir ve soğukkanlı davranabilirsin. İlişkilerde görüş alış verişinde bulunmak, ortak kazançların paylaşımında daha adil olmanı sağlayabilir.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.