11 Ocak burç yorumları

11 Ocak burç yorumları

11 Ocak burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün iş birliklerine açık olmanızın getirdiği avantajlara işaret etmekte. Bugün finansal konularda şans sizden yana. Özel yaşamınızda ise duygusal davrandığınız takdirde her şey olumlu ilerleyecek. Öfke geçmişle hesaplaşma sizleri sadece daha fazla zora sokacaktır. Bekar Koç’lar sizlerde günün enerjisi ile aşk hayatınızda şanslı etkilerle karşılaşabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Gökyüzü bugün sizleri ön plana çıkaracak iş hayatınızda popülariteniz artıyor fiziksel olarak değişiklikler yenilenme içinde oldukça uygun bir gündesiniz. İş ve özel yaşamınızda kendinize güvenin, bekar Boğalar ruh ve bedeninizde ki olumlu değişimin etkisi ile karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşacaksınız.

İKİZLER BURCU

Gökyüzü bugün kırıcı davranışlar içinde olmamanız için uyarıyor sizleri. Özel yaşamınızda ise; bugün şans sizden yana. Evli İkizler bugün eşinizin yaklaşımları ile güven tazeleyecek ve ilişkinizi daha iyi hale getireceksiniz. Özel yaşamınızda ise özgürlük, isteğiniz yeni arayışlar içine girmenize sebep olabilir. İlişkinizde sorunlar sürekli tekrar ediyorsa karar sizin.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü bugün iş hayatınızda ise bir takım engeller yaşansa da kıvrak zekanız ve haklarınıza sahip çıkar tarzda yaklaşımlarınızla hepsinin üstesinden geleceksiniz. Uzun zamandır satışta olan bir taşınmanız için önemli bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir düşünceniz söz konusu ise günü iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilişkilerinizde güven tazeleyeceğiniz, var olan sorunları karşılıklı anlayışla çözüme kavuşturacağınız güzel zamanlardasınız.

ASLAN BURCU

Bugün özel yaşamınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aile bireyleriniz de bu durumun içinde olabilirler. Bugün ailevi meselelerde görüşlerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve rahatsızlık duyduğunuz tüm konuları muhataplarının yüzüne karşı söylemelisiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin sizi istemediğiniz davranışlarda bulunmanıza mecbur bırakmasına son vereceğiniz zamanlardasınız.

BAŞAK BURCU

Gökyüzü bugün beraberliği olmayan Başak’lar mesai arkadaşlarınızdan biri ile keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz biraz cesaret. İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek güzel haberlerle sevinebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda kararsızlıklardan sakınmanız konusunda uyarıyor. Özel yaşamınızda ise bir beraberlik içinde değilseniz kendinize haksızlık etmekten vazgeçin. Aşk’ın ve doğru insanın size nerde nasıl geleceğini bilemezsiniz siz mutlu olacağınıza inanmaktan vazgeçerseniz. Karanlıkların için de esir olur çevrenizde ki güzelliklerin farkına varamazsınız.

AKREP BURCU

İş hayatınızda ise mücadeleniz her ne ile ilgili ise haklılığınızdan eminseniz ve seçtiğiniz yolun doğru olduğuna inanıyorsanız gereksiz korkularla kendinizi huzursuz etmekten vazgeçmelisiniz. Özel yaşamınızda ilişkiniz ve sizin için çözümlenemez diye düşündüğünüz konular bir daha tekrar etmemek üzere ortadan kalkacaktır.

YAY BURCU

Gökyüzü bugün, kişisel anlamda sizleri güçlendirecek ve şu anda yaşadıklarınızdan sorumlu olan kişi ve kişileri de hayatınızdan kararlılıkla uzaklaştıracak ve bir daha size bu tarz olumsuzlukları yaşatmalarının önüne geçmiş olacaksınız. Özel yaşamınızda ise oldukça sıkıntılı geçen dönemlerden sonra ilişkisi devam eden Yay’lar ciddi kararlar alacaklar ve duygularını tüm netliğiyle ifade edecekler, ilişkinizin gidişatını duygularınızın doğrultusunda belirleyeceksiniz.

OĞLAK BURCU

Bugün, Maddi konularda şanslı olduğunuz bir dönem. Maaşınızda ya da gelirlerinizde sürpriz bir artış yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızı ilgilendiren konular söz konusu olabilir. Kısa süreli bir tartışma, gerçekte yaşanan bir yanlış anlaşılmanın gün yüzüne çıkarak, önemli bir sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz.

KOVA BURCU

Gökyüzü ruhsal enerjinizi yükseltiyor çözüme kavuşturmakta zorlandığınız dikkat gerektiren konuları bugün gündeminize almalısınız. İş arıyorsanız görüşmeler için oldukça uygun bir gündesiniz. Özel yaşamınızda, gün sizin gününüz cesaretli davranın ve gelen olumlu enerjinin bilinciyle adımlarınızı atmaktan çekinmeyin. Beraberliği devam edenler ise her türlü sürpriz ve yeniliğe hazır olmanız gereken bir gün sizler için.

BALIK BURCU

Gökyüzü bugün işle ilgili konularda pire için yorgan yakabilirsiniz geri dönüşü olmayan girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda ise gergin ruh haliniz tartışmaları da beraberinde getirir. Hayattan bıkmış her şey üzerinize geliyormuş hissinden bir an önce sıyrılabilmek için, harekete geçmelisiniz.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.