11 Temmuz Burç Yorumları

11 Temmuz Burç Yorumları

11 Temmuz Burç Yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, yakınlarda bir parti veya toplantı gerçekleşebilir. Gitmeye karar verebilirsiniz. Yoğun iletişimden kaynaklanan tartışmalar, siz ve yakın arkadaşınızla aranızın açılmasına neden olabilir. Aranızda sıkı bir manevi bağ var ve şimdi bunun etkilerini hissedeceksiniz. Neredeyse birbirinizin zihnini okuyabilir hale geleceksiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün yeteneklerinizi geliştirmek için harika bir gün, özellikle de sanatla ilgili olanlar. Aynı yeteneğe sahip arkadaşlarla çalışmayı deneyebilirsiniz. Bu sadece iyi tavsiyelerin alınmasını değil, aynı zamanda o kişilerle daha da yakınlaşmanızı sağlayacak. Evrak işleriyle başa çıkmak için iyi bir gün olmayabilir, bu yüzden bu tür şeylere bir süreliğine ara verin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün özellikle görsel sanatlar konusunda meraklı hissedebilirsiniz. Bir sürü harika fikir yolunuza çıkabilir, belki de geçmişin ustalarından ilham alabilirsiniz. Konsere katılmak ya da bir galeride gezinmek için harika bir gün. İlginizi paylaşan arkadaşlar size eşlik etmek isteyebilir, bu yüzden onlara teklif sunun. Günün keyfini çıkarın!

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün derin düşüncelere dalabilirsiniz. Psikoloji ve metafizik üzerine kitaplar çekici gelebilir. Meditasyon merkezleri ve manevi yönelimli diğer yerler özellikle ilginizi çekiyor. Bir programa veya atölyeye katılabilirsiniz, ancak çoğunlukla düşüncelerinizle yalnız kalmak isteyeceksiniz. Daha sonra onları hatırlamak isteyebilirsiniz, bu nedenle aklınızdakileri kağıda dökmeyi unutmayın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün meditasyon merkezlerinde ve manevi yönelimli diğer yerlerde gerçekleşen grup etkinliklerine katılabilirsiniz. İlgi duyduğunuz mevcut duruma biraz ışık tutan bazı derin içgörüler gelirse şaşırmayın. Onları yazın, yoksa hatırlamak istediğinizde çoktan unutmuş olacaksınız.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, son birkaç gün telaşlı geçmiş olabilir. Bugün o telaştan uzaklaşmakla ilgili birkaç hayal kuruyorsunuz. Belki de takip etmek istediğiniz başka bir alan var. Aslında bu konu hakkında ciddi düşünebilirsiniz. Maddi anlamda hazır hissedene kadar hiçbir plan yapmayın. Her zamanki gibi pratik ve kendiniz olun.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün biraz felsefik görünen alanları keşfetmek isteyebilirsiniz. Tarih öncesi veya tuhaf hikayeler ilginizi çekebilir. Bu konularda kitaplar araştırabilirsiniz. Genellikle böyle şeyler hakkında kuşkucu davranıyorsunuz, ama şimdi bunları öğrenmek için son derece heveslisiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bu gece yoğun rüyalar sizi ziyaret edebilir. Başucunuzda bir defter ve kalem bulundurun. Onları hatırlamanız önemlidir. Her detayı görselleştirmek isteyeceksiniz. Sabah, olası anlamlarını öğrenmek isteyebilirsiniz. Sizin için yeni bir bilgi, ruhsal bir mesaj veya sanatsal ilham kaynağı olabilirler. Kitaplar, rüyalarınızın size anlattıkları şeyleri anlamanız için yardımcı olabilir.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sanat veya manevi çalışmalar içeren sosyal etkinlikler gerçekleşebilir. İlgi alanlarınızı paylaşan yeni insanlarla tanışacaksınız. Aşk ve romantizmle ilgili gelişmeler olacak gibi. Bugün mevcut ve potansiyel sevgilinizin hoş özelliklerini fark edebilirsiniz. Gerçekçi olmayan beklentilere yakalanmadığınız sürece keyfini çıkarmalısınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, geleceğinizle ilgili gelişmeler bugün çok zaman alabilir. Üzerinde çalıştığınız projelere gerçek bir destek bulabilirisiniz. Birlikte çalışmak sizi arkadaşlarınıza, aile üyelerine ve sevgilinize daha da yakınlaştırır. Onlarla yapılan konuşmalar beklenmedik bir dönüşe neden olacak.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün her zaman ziyaret etmek istediğiniz yerle ilgili hayaller kuruyor olabilirsiniz. Ancak, kesin bir plan yapmak için iyi bir gün değil. Aşk meseleleri beklenmedik bir dönüşe yol açabilir, çünkü siz ve partneriniz arasında manevi bir bağ oluşuyor gibi görünüyor.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün evinizle ilgili yeni ve heyecan verici değişiklikler düşünebilirsiniz. Yeni bir boya veya halı, hatta küçük bir sanat objesi büyük bir fark yaratabilir. Romantik partneriniz bu konuda sizinle çok zaman harcayacak. Bu sizin daha da yakınlaşmanızı sağlayacak. İyi eğlenceler!

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.