12 Haziran 2019 burç yorumları

12 Haziran 2019 burç yorumları

12 Haziran 2019 burç yorumları

A+A-

KOÇ BURCU

Gökyüzü bugün maddi konularda alacaklarınız ile ilgili sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Dikkat etmeli öfkenizin size daha büyük problemler açacağını  hesaplayarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bugün kıskançlıklara dikkat etmelisiniz. 

BOĞA BURCU

Gökyüzü maddi konularda şanslı enerjileri beraberinde getirmekte. Sürpriz anlaşmalar yapabilir meslek hayatınızda popülerliğinizi yükseltecek gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise tutku heyecan ve sevginiz artarken korkularınızı arkanızda bırakın şimdi.   

İKİZLER BURCU

Gökyüzü maddi konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Güvenliğinize dikkat edin harcamalarınızı da kazanımlarınızı da başkalarının yanında yapmamaya dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda da ise şans sizden yana beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü duygusal konularda zaaflarınıza yenilmemeniz için uyarıyor sizleri. Dikkat etmeli geçmişte yaşadığınız hataları tekrar etmemeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmadan hareket etmelisiniz. İş hayatınızda ise önemli bir proje ve teklif alabilirsiniz. İyi değerlendirin. 

ASLAN BURCU

Gökyüzü  bugün iş hayatınızda umudunuzu yükseltecek güzel haberlerin geleceğini müjdeliyor sizlere. İki alanda birden ilerleyebileceğiniz güçlü etkileri iyi değerlendirmeli enerjinizi düşürüp sizi yanlış yönlendirmeye kalkanlara dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda ise heyecan güven ve tutku dolu bir gündesiniz.  

BAŞAK BURCU

Gökyüzü ticari konularda haksızlıklar ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Maddi konularda alacak verecek meselelerini uzlaşı içinde olmanız faydanıza olacak günün stresini eş ya da sevgilinize yansıtmamaya özen göstermeli sonrasında pişmanlık duyacağınız sözler sarf etmemelisiniz.  

TERAZİ BURCU

Gökyüzü ticari konularda risklerden uzak durmanız bilmediğiniz işlere girişmemeniz için uyarıyor sizleri. Hukuki konularda ise şans sizden yana hakkınız olanı alacak maddi manevi huzura kavuşacaksınız. Özel yaşamınızda ise kaygı ile hareket etmemelisiniz.

AKREP BURCU

Gökyüzü bugün eski arkadaşlarınızı suçlar tutumlardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri baltayı bu kez taşa vurabilir söylediklerinizin faturasını hiç beklemediğiniz bir şekilde ödeyebilirsiniz. Özel yaşamınızda kendinizi kandırmaktan vazgeçmeli hiç kimseye değil kendinize dürüst davranmayı seçmelisiniz iş işten geçmeden önce. 

YAY BURCU

Gökyüzü hukuki konularda sorunlar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Dikkat etmeli işlerinizin takibini kontrolünü başkalarına bırakmadan ilerlemelisiniz. Çalışanlarınız ile ilgili konularda da sakin kalmanız önemli. Özel yaşamınızda ise sorun çıkartan taraf olmamalısınız. 

OĞLAK BURCU

Gökyüzü yalan yanlış yorumlar ile kafanızı karıştırmak isteyen kişilere dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. İş hayatınızda tam başarılı olacakken bu gibi olaylara itibar etmemelisiniz.  Özel yaşamınızda ise hırsla hareket etmekten uzak durun. 

KOVA BURCU

Gökyüzü duygularınızı alt üst edecek   insanlardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Dostlarınız ile aranızı bozan insanları hayatınızdan çıkarmalı yanlışlarınıza yenilerini eklemeden aklınızı başınıza almalısınız. İş hayatınızda ise ani kararlar almamaya dikkat edin bugün.

BALIK BURCU

Gökyüzü iyi niyetinizi kullanmak isteyen akrabalarınıza dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri dikkat edin. İşle ilgili konularda da ise her şeyinizi paylaşmayın bugün maddi konularda istikrarlı etkiler söz konusu. Aşk hayatınızda ise kararlı olmanız mutlu olmanız anlamına gelmekte. 

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.